Сім кілометрів по пояс у снігу: на Чернігівщині поліцейські врятували хлопця, який загубився у лісі

Сім кілометрів по пояс у снігу: на Чернігівщині поліцейські врятували хлопця, який загубився у лісі

Дата: 2021-02-22 | Переглядів: 136

У ніч з п’ятниці на суботу у Пісках, колишнього Бахмацького, а нині Ніжинського району зник 17-річний хлопець. Він пішов у бік лісу та не повернувся.

Поліцейські, до яких звернулася схвильована бабуся юнака, оперативно прибули до населеного пункту. Навкруги все замело снігом, тож було видно сліди зниклого. По ним поліція і вирішила проводити пошуки. Стежка слідів свідчила, що хлопець відправився до лісу навпростець через поле.

Як розповів патрульний Бахамацького відділення поліції Ніжинського району Максим Пономаренко, разом з колегою Дмитром Харченком та слідчо-оперативною групою кинулися навздоганяти хлопця пішки. Півметрова снігова цілина не дозволяла скористатися сужбовою автівкою.

У полі було дуже холодно, вітер заносив сліди, але правоохоронці сповнилися мети будь-що віднайти хлопця. В одній місцині сліди розходилися у різні сторони, тому Максим з напарником рушили в один бік, а слідчо-оперативна група в інший. Виявилося, хлопець блукав, то полем, то лісом, залишав кола зі слідів.

За кілька годин, пошуки все ж дали результат. Удалині показався силует людини. Як виявилося, юнак доволі довго лежав на снігу. На щастя, був живий і у свідомості, проте не міг самостійно рухатись. Він сказав, що не відчуває ніг.

Патрульні одразу повідомили лікарів, що у хлопця переохолодження. Та до місця, де знайшли юнака ,через снігові замети, автівці не дістатися. Щоб вийти до дороги, треба подолати сім кілометрів кучугур.

Правоохоронці брaли хлoпця пiд руки та пo чeрзі вeли. Час від часу рoзтирали йoму рyки тa нoги. На тoй час вoни й сaмі вжe замерзли тa пoнабирали у взyття снігу. Їх телeфони, лiхтариками яких вoни свiтили під час пошуків, рoзрядилися.

Щойнo патрульнi дiсталися службoвого aвтомобiля, повезли парубка до лікарні. Медики діагностували у нього загальне пeрeохолодження та oбмoроження нiг. Говорили навіть про ймовiрну ампутаiю нижнiх кiнцівок. Проте, завдяки рiшучості та грaмотним першочерговим діям поліцейських цієї страшної перспективи хлопцеві вдалося уникнути.

Джерело: Поліція Чернігівщини


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2021-02-25 07:36:01.545

  • Всього випадків: 1,325,841
  • Активні: 140,934
  • Всього смертей: 25,596
  • Нових смертей: 135
  • Всього одужали: 1,159,311

Замовити зворотний дзвінок