15 тонн побутової хімії – для закладів соцзахисту і лікарень

15 тонн побутової хімії – для закладів соцзахисту і лікарень

Дата: 2021-02-23 | Переглядів: 222

Фура з миючими засобами, що налічує понад 10 тисяч одиниць продукції, прибула на територію Чернігівського геріатричного пансіонату. Найближчим часом побутову хімію розподілять і розвезуть до закладів соціального захисту та лікарень області.

 

Гуманітарну допомогу передав благодійний фонд «Карітас України», що входить в одну з найбільших міжнародних мереж благодійних організацій у світі та Європі. Слово «Caritas» означає воднораз любов і милосердя, співчуття та благодійність. Передача мийних засобів відбулася за ініціативи керівництва Чернігівської ОДА.

 

Нагадаємо, півтора тижні тому відбулися перемовини голови обл­держадміністрації Анни Коваленко з президентом міжнародного благодійного фонду «Карітас України» Андрієм Васьковичем. Сторони домовилися про спів­працю та обговорили реалізацію декількох благодійних проєктів.

 

Як відзначила під час розвантаження сертифікованих та якісних засобів для прання і прибирання заступниця голови Чернігівської ОДА Олена Дума, гуманітарну допомогу отримають шість психоневрологічних інтернатів: Городнянський, Любецький, Понорницький, Замглайський – для жінок та Орлівський і Червонецький – для чоловіків. Без уваги не залишаться Чернігівський та Козелецький геріатричні пансіонати, ніжинські та чернігівські заклади, які опікуються реабілітацією та піклуванням про дітей різного віку. І, безумовно, допомогу отримають Чернігівська обласна лікарня та інші медичні установи області.

 

За словами директора з комунікацій та мобілізації ресурсів БФ «Карітас України» Владислава Шелокова, таку допомогу на території держави фонд проводить разом зі світовим брендом хімічної продукції вже упродовж року.

 

– Сьогодні ми доставили пральні та універсальні засоби для миття поверхонь, – розповідає Владислав Шелоков. – Це серйозна кількість, яка дозволить і соціальним закладам, і медичним установам перекрити потребу у найближчі місяці. Для розуміння: тут лише пральних засобів на 139 тисяч циклів прання для звичайної машинки.

 

Як повідомив директор Департаменту соціального захисту населення Чернігівської ОДА Олег Русін, завдяки суттєвій гуманітарній допомозі вдасться зекономити бюджетні кошти, які спрямовують на забезпечення миючими і пральними засобами соцзаклади з цілодобовим перебуванням людей.

 

Як було сказано, протягом тижня вантаж доставлять за призначенням, частину допомоги отримає й Чернігівський геріатричний пансіонат, де наразі перебуває майже чотири сотні осіб.

 

Благодійні акції продовжать, кажуть ініціатори. Наступним кроком співробітництва між облдерж­адміністрацією та фондом стане цільова поставка засобів індивідуального захисту для медичних закладів, уже найближчим часом вони отримають захисні маски, бахіли та комбінезони.

 

– Ми щиро вдячні соціальним партнерам за співпрацю. Сподіваюся, що завдяки спільній роботі ми будемо втілювати в життя всі наші плани. Наше завдання – піклуватися про людей, – наголосила Олена Дума.

 

Лариса ГАЛЕТА, газета «Деснянка»

Фото автора


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2021-02-25 07:22:02.089

  • Всього випадків: 1,325,841
  • Активні: 140,934
  • Всього смертей: 25,596
  • Нових смертей: 135
  • Всього одужали: 1,159,311

Замовити зворотний дзвінок