Кисневе обладнання від Валерія Дубіля отримали лікарі Коропської та Понорницької громад

Кисневе обладнання від Валерія Дубіля отримали лікарі Коропської та Понорницької громад

Дата: 2021-02-23 | Переглядів: 82

Команда народного депутата України Валерія Дубіля завітала на Коропщину та передала вкрай потрібне кисневе обладнання для медзакладів Коропської та Понорницької громад. Усього 6 оксигенаторів та 33 пульсоксиметри. Обладнання надали в рамках соціальної програми Юлії Тимошенко «Здоров’я нації». Коропська центральна лікарня отримала два пульсоксиметри та два допоміжних кисневих концентратори. Один такий апарат, кажуть лікарі, забезпечує киснем одразу двох пацієнтів.

 

Директор Коропської цент­ральної лікарні розповідає, що оксигенатори використовують під час лікування низки хвороб, а не лише від Covid19.

 

– Цей апарат призначений допомагати не тільки при коронавірусі, можна і для інших хвороб застосовувати, адже він доставляє кисень у легені, з легень – в інші органи. Це актуально при лікуванні пневмонії, бронхіальної астми та захворювання серця. Кисневе обладнання нам дуже допоможе, будемо користуватися. Дякуємо за таку допомогу, – зазначив Володимир Матусяк.

 

У Коропський центр первинної медико-санітарної допомоги також передали 22 пульсоксиметри. Тож 7 сільських амбулаторій та 15 ФАПів будуть забезпечені якісними апаратами для діагностики рівня кисню у крові.

 

– Пульсоксиметрами були забезпечені тільки, на жаль, одні амбулаторії, а ФАПи – ні. Тому це дуже доречно, якраз оце все ми розподілимо по всіх ФАПах, аби діагностика хворих на ковід стала швидкою та якісною, – розповів Микола Сімака, головний лікар Коропського ЦПМСД.

 

Варто зазначити, що Валерій Дубіль, заступник голови ВО «Батьківщина», перший заступник голови парламентського комітету з питань здоров’я нації, вже багато років допомагає медичним закладам на Чернігівщині та систематично оснащує їх різноманітним обладнанням. Підтримка медицини є пріоритетом народного депутата. Роботу проводить власними силами, заручившись підтримкою благодійників та меценатів. Тож на Коропщині його добре знають. На цей раз ще 4 лікарські амбулаторії оснастили новенькими оксигенаторами. Такі апарати для кисневої підтримки хворих відтепер мають Карильська, Понорницька, Покошицька та Авдіївська амбулаторії. До того ж медзакладам Понорницької громади надали 9 пульсоксиметрів.

 

– Я дуже вдячна, що він думає про нас, що виявляє таку благодійну допомогу, велике спасибі йому і дай Бог, щоб в Україні було більше таких людей, як він, – дякує Світлана Боброва, завідуюча Карильської лікарської амбулаторії.

 

Микола Мисник, депутат Коропської селищної ради (ВО «Батьківщина»), розповідає, що співпраця триває постійно:

 

– Я дуже радий, що Валерій Олександрович тримає руку на пульсі та завжди намагається покращити ситуацію в найвіддаленіших точках нашої Чернігівщини. Особливо в такий важкий для нас час. Працівники первинної і вторинної медицини дуже вдячні за таку велику допомогу.

 

Окрім Коропщини, кисневим обладнанням оснастили медичні заклади Прилуччини та Куликівщини. Ще з десяток громад забезпечили оксигенаторами та пульсоксиметрами. Зокрема, медичні установи Городнянської, Тупичівської, Менської, Сновської, Бахмацької, Борзнянської, Семенівської та Ріпкинської громад.

 

Марія ВОВК


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2021-02-25 08:24:02.019

  • Всього випадків: 1,325,841
  • Активні: 140,934
  • Всього смертей: 25,596
  • Нових смертей: 135
  • Всього одужали: 1,159,311

Замовити зворотний дзвінок