Важка атлетика: Андрій Ревко – чемпіон!

Дата: 2021-04-03 | Переглядів: 308

Наприкінці березня в Чернігові відбувався чемпіонат України серед юніорів до 20 років та одночасно Всеукраїнський відкритий турнір на призи олімпійської чемпіонки Наталії Скакун з важкої атлетики.

Спочатку виступали жінки. Чернігівську область представляла Маргарита Ткач (тренер Василь Почкай). Дівчина навчається на третьому курсі в Козелецькому ветеринарному технікумі. В цих змаганнях вона посіла третє місце, хоча в ривку була навіть другою.

У чоловіків за Чернігівщину виступали вихованці Василя Почкая Андрій Ревко (вагова категорія 55 кг), Дмитро Корнієнко (в. к. 67 кг), Микита Степура (в. к. 81 кг), Влади­слав Синявський (в. к. 102 кг), а також вихованці тренера Євгена Шарпатого Олексій Долинець (в. к. 89 кг), Дмитра Шолоха – Микита Недій (в. к. 96 кг) та Дмитра Шолоха і Олександра Мощенка – Микита Рубановський (в. к. 96 кг).

В індивідуальному заліку чемпіоном став студент першого курсу Національного університету «Чернігівська політехніка» Андрій Ревко, а Микита Рубановський виборов «бронзу» (друге місце в поштовху, третє – в ривку). П’ятим був Владислав Синявський, хоча в ривку – третій).

А найяскравіше на цих змаганнях виступив представник Львівщини Богдан Гоза. Він встановив рекорд України серед дорослих у ваговій категорії 109 кг у ривку (183 кг), що є одночасно і рекордом серед юніорів (до 20 років), і серед молоді (до 23 років). У поштовху Богдан також встановив рекорд (211 кг) серед юніорів і серед молоді.

У командному заліку спортсмени Чернігівщини посіли 7 місце серед 20. Першими стали львів’яни, другими – хмельничани, третіми – донеччани.

Головний суддя змагань Олександр Овчаренко.