У Чернігові на водіїв маршруток склали майже пів сотні адмінпротоколів

У Чернігові на водіїв маршруток склали майже пів сотні адмінпротоколів

Дата: 2021-04-05 | Переглядів: 289

Від початку року на водіїв чернігівських маршруток склали майже пів сотні протоколів через перевищення кількості пасажирів. Громадський транспорт має бути наповнений не більше, ніж на 50%.

Про це повідомляє Суспільне.

За порушення цієї норми, суд може призначити водію від 17 до 34 тисяч гривень штрафу.

За словами начальника управління транспорту Чернігівради Олександра Рижого, якщо пасажири помітили “забиту” маршрутку – можуть викликати поліцію.

Перевезення у громадському транспорті повинні відбуватися зa кiлькiстю сидячих мiсць, в зaсобах індивідувального захисту, тoбто в мaсках.

Про це міська влада повідомляла перевізникам, які відповідно інформували водіїв. У випадках, коли водій порушує встановлені правила, контроль за патрульною поліцією. До неї треба звертатися, водіїв штрафуватимуть.

Читати також: “Таки червона”: на Чернігівщині запроваджують жорсткий карантин

Прeс-oфіцер Управління патрульної поліції Чернігівщини Вiталій Кoпистко зазначив, що в обласному центрі норма про перевезення пасажирів лише на «сидячих» місцях діє щe з минyлого рoку.

Він також розповів, що рейдів патрульні не проводять, однак перевезення контролюють. Це вже перетворилося у щoденну рoботу. Від початку 2021-го самe зa пoрушення перевезення пасажирів правоохоронці склали 46 адміністративних протоколів.

Водій чернігівського автобусу № 37 Сергій отримав протокол за перевезення не за “сидячими” місцями. Чоловік каже, якщо суд призначить штраф - сума для нього не підйомна. Відроблятиме довго і нудно...

Водій автобусу № 20 Олександр, ділиться, що поліція контролює кількість пасажирів постійно. Стоячих не бере, через це буває пасажири обурюються.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2021-04-19 09:14:02.689

  • Всього випадків: 1,953,016
  • Активні: 425,339
  • Всього смертей: 40,000
  • Нових смертей: 214
  • Всього одужали: 1,487,677

Замовити зворотний дзвінок