Кожен може спостерігати за реалізацією програми «Велике будівництво» онлайн

Кожен може спостерігати за реалізацією програми «Велике будівництво» онлайн

Дата: 2021-04-06 | Переглядів: 244

31 березня голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко презентувала інтерактивну мапу об’єктів Програми Президента України «Велике будівництво». Зокрема капітальний ремонт місцевих автодоріг. Створено таку мапу на геопорталі містобудівного кадастру Чернігівської області.

 

– Сам геопортал створили в 2016 році, він дозволяє в постійному онлайн-режимі отримувати актуальну та об’єктивну геопросторову інформацію про дійсний стан і статус об’єктів землекористування та нерухомості, – повідомила Анна Коваленко. – Його розробили на базі карти області фахівці управління містобудування та архітектури ОДА.

 

Створення геоінформаційних систем містобудівного кадастру на сьогодні – одна з основних вимог держави щодо процесу діджиталізації сфери містобудування в Україні. Це багатогранний картографічний інтернет-ресурс, що виступає єдиною точкою доступу до великої кількості державних інформаційних даних, їх візуалізації, можливості завантаження та поширення.

 

Геопортал дає можливість швидко і виважено вирішувати важливі питання, пов’язані з ухваленням управлінських рішень, просторовим розвитком територій громад та населених пунктів області.

 

На інформаційному ресурсі створені різні шари даних. Розділів – багато. Назвемо основні. Це – агропромисловий розвиток, адміністративно-територіальний устрій, геологія, дані земельного кадастру, економіка та інвестиції, екологія та охорона навколишнього середовища, ЖКГ та паливно-енергетичний комплекс, лісове і водне господарство, освітній простір, охорона здоров’я, релігія, соціальний захист, культура, спорт, Чернігівщина історична тощо. Але нині першочергову увагу надають «Великому будівництву».

 

– Наприклад, у розділі даних «Велике будівництво» об’єднані всі напрямки програми, – сказала голова ОДА. – Тут можна переглянути стан виконання робіт з будівництва або відновлення дорожньої інфраструктури, соціальних об’єктів тощо. Окремо позначені амбулаторії загальної практики сімейної медицини та приймальні відділення в опорних закладах охорони здоров’я. А також об’єкти, що будують за рахунок державного фонду регіонального розвитку.

 

Наразі до геопорталу вже завантажено більше сотні одиниць містобудівної документації, а це генеральні плани, плани зонування території та детальні плани.

 

Під час брифінгу Анна Коваленко зупинилася на 28 проєктах проведення робіт на автодорогах загального користування місцевого значення.

 

Цьогоріч ремонтуватимуть майже 100 км місцевих доріг за рахунок коштів державного дорожнього фонду в сумі 590,5 млн грн. З цих 28 об’єктів – 17 доріг та 11 мостів. На ділянках доріг заплановані роботи з влаштування вирівнюючого шару покриття зі щільної дрібнозернистої асфальтобетонної суміші, тонкошарового покриття з гарячої асфальтобетонної суміші товщиною 4 см, влаштування дорожньої розмітки, вирубка насаджень та планування узбіч.

 

Віталій АДРУГ, газета «Деснянка»


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2021-04-19 09:14:02.689

  • Всього випадків: 1,953,016
  • Активні: 425,339
  • Всього смертей: 40,000
  • Нових смертей: 214
  • Всього одужали: 1,487,677

Замовити зворотний дзвінок