Протиепідемічні заходи у чернігівських тролейбусах обходяться у 25-30 тисяч щомісяця

Протиепідемічні заходи у чернігівських тролейбусах обходяться у 25-30 тисяч щомісяця

Дата: 2021-04-09 | Переглядів: 240

Більше року, з початку пандемії коронавірусу, Чернігівське тролейбусне управління проводить щоденні дезінфекції всіх салонів тролейбусів і автобусів після зміни.

За словами керівника КП “ЧТУ” Руслана Ємця, підприємство придбало непрофесійне, але придатне для обробки салонів обладнання. Ним розпилююють дезінфікуючі інгредієнти у тролейбксах та автобусах після того, як зайдуть у депо. Також працівники протирають дезрозчином поручні.

У тролейбусному управлінні пригадують, що попервах самостійно обробку салонів не проводили. Зверталися до спеціалізованого підприємства. Від них перейняли рекомендації щодо препаратів. Також така інформація надійшла й від Держпродспоживслужби.

ЧТУ закуповує препарати, що рекомендуються, робить розчин, яким і обробляють транспорт.

Процедуру проводять у вечірню пору, перш за все тому, що знаходитися там кондуктору, чи пасажирам одразу після обробки не можна! До години салон треба провітрювати, щоб люди не дихали препаратами.

Пан Ємець також зазаначив, що невеликі протиепідемічні заходи проводяться у тролейбусах і протягом дня. На кінцевих зупинках кондуктори провітрюють салони, протирають деззасобом поручні.

Журналістам показали, як усе відбувається на практиці. Спершу, о 19-й годині, коли тролейбуси закінчують денні зміни, вони проходять вологе прибирання. Під час нього також протирають спецрозчином поручні та сидіння. Затим, через півсотні метрів відбувається вже повноцінна обробка салону дезінфікуючим засобом з розпилювача.

У цьогорічному бюджеті управління кошти на такі заходи вже заклали. На відміну від минулого, коли довелося витрачати поточні надходження. Зазвичай ці активи йдуть на закупівлю деталей та матеріалів.

Окрім деззасобів, ЧТУ щоденно забезпечує водіїв і кондукторів засобами індивідуального захисту. Щомісяця це обходиться у 25-30 тисяч гривень, згідно минулорічних розрахунків.

Нагадаємо, щодня чернігівців перевозять 64 тролейбуси і 5 автобусів «Чернігівського тролейбусного управління».

Джерело: Чернігіврада


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2021-04-19 09:14:02.689

  • Всього випадків: 1,953,016
  • Активні: 425,339
  • Всього смертей: 40,000
  • Нових смертей: 214
  • Всього одужали: 1,487,677

Замовити зворотний дзвінок