Обидві сім'ї благополучні: подробиці щодо падіння двох малюків з висоти на Чернігівщині

Обидві сім'ї благополучні: подробиці щодо падіння двох малюків з висоти на Чернігівщині

Дата: 2021-04-14 | Переглядів: 384

У вівторок, 13 квітня до Чернігівської обласної лікарні з інтервалом у годину доправили 1,5-річних дівчинку та хлопчика. Малюки впали з висоти. Хлопчик - у міжсходовий проліт (2 поверх). Дівчинка - з вікна помешкання, що на п’ятому поверсі,

Дітей госпіталізували до реанімаційного відділення.

За словами речниці поліції Чернігівщини Наталії Слабеняк, сім’я постраждалої дівчинки - благополучна. Є старша дочка, вона - школярка. У той день їх мати була вдома, поралася на кухні. Вікно у кімнаті перебувало в режимі провітрювання. Як малолітній дівчині вдалося його відкрити — невідомо. Родину характеризують з позитивної сторони.

Друга пригода трапилася у Кіптівській ОТГ. Тамтешня родина теж благополучна - мати, батько та їх 1,5-річний син. Вони мешкають у гуртожитку. Мати саме прямувала з кімнати на кухню, яка розташована на іншому боці поверху. Потрібно перейти через сходи. Малюк йшов за ненькою та втрапив у вільний простір в сходовій клітці. Дитина впала з висоти другого поверху.

Головлікар обласної дитячої лікарні, Олександр Карета, розповів Суспільному, що малюки досі знаходяться у реанімації. Стан хлопчика - важкий, дівчинки - легший.

Джерела: Високий Вал, Суспільне

 


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2021-05-08 06:44:01.614

  • Всього випадків: 2,114,138
  • Активні: 317,368
  • Всього смертей: 46,200
  • Нових смертей: 370
  • Всього одужали: 1,750,570

Замовити зворотний дзвінок