На каяках прибирали річку

На каяках прибирали річку

Дата: 2021-05-26 | Переглядів: 243

Минулих вихідних відбулась щорічна екологічна акція «Прибирання берегів», повідомляє на своїй фейсбук-сторінці Валентин Бобир.

 

Зазвичай такі заходи проходять восени. Проводячи цю акцію у травні, організатори мали на меті прибрати залишки «післязимових відпочинків» і привернути увагу до проблеми свідомого екологічного ставлення до дарів природи. Адже чисто там, де не смітять.

 

Цього разу наводили красу на річці Убідь. За ініціативи та з пов­ним супроводом заходу від EcoTravel всі охочі та представники Сосницької громади зібрались на березі стрімкої водної красуні. Ціль – власними силами прибрати якомога більше скляного, пластикового та металевого сміття.

 

Прийшли на прибирання чимало охочих, самих тільки каякерів було аж 45! А ще й водії, і ті, хто організовував вивіз сміття.


 

Серед активістів були як діти, віком від 8 років, так молодь і представники більш поважного віку. Під час сплаву не нудьгував ніхто – завжди були місця, де одна, дві... а то і більше бляшанок або пляшок виблискували своїми боками на березі.

 

Серед зібраних «подаруночків» – більше 10 пар гумових шльопанців, декілька лампочок, каністри від автомобільного мастила, багато скляних пляшок горілчаної продукцїї і від миючих засобів, пакети, ПЕТ-посуд та інші вироби хімічної промисловості.

 

Загалом було зібрано більше 70 кубометрів залишків звичайних відпочивальників.

 

Організатор – EcoTravel та партнерка – Сосницька громада на чолі з головою Андрієм Портним вдячні всім за участь у хорошій справі. Екоакція, цікаві моменти під час водної подорожі, а також надзвичайно смачна вечеря після праці надихнули і вселили впевненість, що в подальшому забруднювати природні скарби люди будуть менше.

 

Ви, можливо, в Києві чи у Дніпрі.

Ваші матусі, татусі чи дідусі й бабусі в Чернігівській області в якомусь селі.

У ВАС ГАДЖЕТИ ТА ІНТЕРНЕТИ - А ВАШІ БАБУСІ Й МАТУСІ ЧИТАЮТЬ ГАЗЕТИ!

Зробіть їм подарунок - передплатіть газету «Деснянка» на друге півріччя 2021 року.

Ходити нікуди не треба -  зробіть передплату в кілька кліків.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2021-06-20 16:10:02.325

  • Всього випадків: 2,229,523
  • Активні: 26,044
  • Всього смертей: 52,016
  • Нових смертей: 24
  • Всього одужали: 2,151,463

Замовити зворотний дзвінок