Медицина, культура, освіта: куди підуть гроші, залучені Олегом Семінським?

Медицина, культура, освіта: куди підуть гроші, залучені Олегом Семінським?

Дата: 2021-06-02 | Переглядів: 231

10 мільйонів гривень у вигляді субвенцій з державного бюджету найближчим часом мають надійти на реалізацію проєктів у Чернігів та область. Залученню коштів посприяв народний депутат України Олег Семінський. Так, згідно з Розпорядженням Кабміну Чернігів отримає 8 мільйонів гривень, ще 2 мільйони надійдуть до Городні. Це не останні кошти в цьому році, які мають надійти в місто за сприяння Олега Семінського. Його команда наразі працює над залученням чергових 10-ти мільйонів гривень у вигляді субвенцій.

 

Кабінет Міністрів України затвердив Розпорядження про «Деякі питання розподілу у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій».

 

– Радий повідомити Вам, дорогі чернігівці (і не тільки), що всі проєкти, над якими ми разом із Вами працювали в цьому році, були підтримані Урядом, –коментує нардеп Олег Семінський. – Якщо коротко по галузях, то на медицину міста та області виділять 7 мільйонів гривень. На розвиток культури (обласний художній музей та бібліотека Коцюбинського) – 1,5 мільйона гривень. На дитячий майданчик на території міста – 380 тисяч гривень. Решту коштів спрямують на школи та дитячі садочки Чернігова.

 

Юрій Ткач, директор обласного художнього музею імені Григорія Ґалаґана:

 

– З депутатів нинішнього скликання Верховної Ради він був першим, хто прийшов до музею. Кілька годин розмовляли про музейну колекцію, історію будівлі, колектив. Очевидним було не лише розуміння цінності колекції, яка зберігається, але і важливості створення відповідних умов для її збереження та експонування. Олег Семінський тоді сказав: «Я допоможу музею. Перша спроба отримати державне фінансування не вдалася, оскільки у музеї не було належним чином оформленої проєктно-кошторисної документації». І ось 19 травня КМУ серед інших виділив кошти на завершення робіт із заміни вікон за наявним робочим проєктом та коригування існуючої ПКД для подальшої роботи із ремонту експозиційних зал. Приємно, коли увага нардепа звернена на фінансову підтримку об’єктів соціальної сфери у скрутний для обласного бюджету час.

 

Як зазначалося, за сприяння Олега Семінського вже залучено 10 мільйонів гривень державних субвенцій на розвиток інфраструктури Чернігівщини. У минулому році нардеп сприяв виділенню 10-ти мільйонів гривень, які були спрямовані на об’єкти інфраструктури Чернігова. Зокрема, на такі як: будівництво централізованої каналізації у мікрорайоні Бобровиця, капітальний ремонт приміщень харчоблоку та навчального корпусу ЗОШ №27 м. Чернігова, капітальний ремонт приміщення ЗОШ №29 м. Чернігова, капітальний ремонт приміщень харчоблоку та окремих приміщень ЗОШ №7 м. Чернігова і капітальний ремонт приміщення та дитячих ігрових майданчиків ДНЗ №53 м. Чернігова та спеціалізовану дитячо-юнацьку спортивну школу олімпійського резерву з футболу «Юність.

 

Наразі команда Олега Семінського опрацьовує подання на залучення чергових 10-ти мільйонів гривень з Державного бюджету України для міста Чернігова.

 

Юрій ШИНКАРЕНКО

Фото автора


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2021-06-20 16:10:02.325

  • Всього випадків: 2,229,523
  • Активні: 26,044
  • Всього смертей: 52,016
  • Нових смертей: 24
  • Всього одужали: 2,151,463

Замовити зворотний дзвінок