Сертифікати про зразкову якість роботи отримали два відомства на Чернігівщині

Сертифікати про зразкову якість роботи отримали два відомства на Чернігівщині

Дата: 2021-06-30 | Переглядів: 302

Це – Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області та Північна митниця Державної митної служби

 

23 червня з нагоди Дня державної служби України на урочистості до Головного управління Держпродспоживслужби в області завітав і президент Антикорупційної Громадської Спілки (АГС) «Совість» Володимир Демиденко з почесною місією – вручити сертифікат про зразкову якість роботи цього відомства.

 

АГС «Совість» проводить громадську експертизу діяльності органів влади. Проведено загалом уже 21 експертизу. Досліджували такі солідні організації, як Міненерго, Державне казначейство, Міністерство охорони здоров’я, Чернігівська ОДА, Митниця, Податкова служба. В квітні 2021 року в спілці оцінювали, а точніше, оброб­ляли інформацію, яка надійшла від громадян Чернігівщини, стосовно діяльності деяких владних структур на Чернігівщині. Це, зокрема, такі п’ять організацій: Головне управління Держпродспоживслужби, Північна митниця Держмитслужби, Управління державної архітектурно-будівельної інспекції в області, Чернігівське обласне управління лісового та мисливського господарства і Державна екологічна інспекція в області.

 

Згідно з Методикою, оцінку анонімно ставили люди, які безпосередньо контактували з цими структурами. Оцінювання проводилося за трьома параметрами: «Професійність», «Доброчесність», «Доброзичливість». У результаті перші дві служби в переліку вище отримали найвищу оцінку рівня якості роботи – «зразковий».

 

Кращим, за оцінками користувачів послуг держорганів, стало Головне управління (ГУ) Держпродспоживслужби в Чернігівській області (керівник відомства Юрій Павлішен). Загальна кількість оцінювачів – 568 осіб. «Професійність» – оцінка 4,71, рівень «зразковий». «Доброчесність» – оцінка 4,54, рівень «зразковий». «Доброзичливість» – оцінка 4,87, рівень «зразковий». Інтегральна оцінка діяльності ГУ Держпродспоживслужби в області – 4,71, що за Методикою визначення показника сприйняття якості роботи влади відповідає рівню «зразковий».


 

Такий результат, у відповідності до затвердженого Порядку, підтверджується Сертифікатом зразкової якості, який і вручив президент АГС «Совість» Володимир Демиденко колективу ГУ Держпродспоживслужби в області під час урочистостей у відомстві. І нагадав: у разі, якщо Головне управління Держпродспоживслужби тричі поспіль отримає оцінку «зразковий», йому буде присвоєно звання «Іміджеутворююча служба Чернігівської області» з врученням відповідного диплома і пам’ятної відзнаки. І це високе звання, адже головний обов’язок будь-якого державного службовця, яке ніколи не записується до посадових інструкцій, – формувати позитивний імідж діючої влади.

 

– Позитивні тенденції ми будемо намагатись зберегти і примножити, – зазначив керівник Головного управління Держпродспоживслужби в області Юрій Павлішен.

 

* * *

 

А у п’ятницю, 25 червня, в День митної служби України приємний подарунок від президента АГС «Совість» Володимира Демиденка отримав також колектив Північної митниці Держмитслужби (директор Володимир Подоляко). Їм також вручено Сертифікат за «зразкову» якість роботи.

 

Загальна кількість оцінювачів – 746. «Професійність» – оцінка 4,9, рівень «зразковий». «Доброчесність» – оцінка 4,9, рівень «зразковий». «Доброзичливість» – оцінка 4,04, рівень «задовільний». Інтегральна оцінка діяльності Північної митниці Держмитслужби України – 4,5 за Методикою визначення показника сприйняття якості роботи влади відповідає рівню «зразковий». Проте не завадило б більше уваги звертати на доброзичливість, тим паче, що ми – область, яка межує з краї­нами, які не дружньо нині налаштовані. Добро – найсильніша зброя.

 

Віталій АДРУГ, газета «Деснянка»

Фото Івана Калити


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2021-09-16 23:00:02.326

  • Всього випадків: 2,331,540
  • Активні: 50,260
  • Всього смертей: 54,651
  • Нових смертей: 101
  • Всього одужали: 2,226,629

Замовити зворотний дзвінок