Щоб Чернігівщина потрапила в десятку областей за рівнем зарплат

Щоб Чернігівщина потрапила в десятку областей за рівнем зарплат

Дата: 2021-07-20 | Переглядів: 322

15 липня голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко відвідала Приватне акціонерне товариство «Ічнянський молочно – консервний комбінат» (ПрАТ «ІМКК»), що є флагманом Групи компаній «PRAVIO». Це потужне і сучасне підприємство з переробки молочної продукції, що поставляє свої товари як по території України, так і за кордон, у більш ніж 70 країн світу по всіх континентах та у всіх напрямках.


 

Мета візиту – підписання Меморандуму про спів­працю та узгоджені дії Чернігівської облдержадміністрації із Ічнянським молочно-консервним комбінатом та об’єднанням «Спілка молочних підприємств України». Документ передбачає реалізацію заходів, спрямованих на соціально-економічний розвиток території, забезпечення соціального захисту працівників, підвищення рівня зайнятості населення, продуктивності праці та зростання заробітної плати. Нагадаємо, один з головних пріоритетів Чернігівської ОДА – виведення нашої області в ТОП-10 регіонів України за рівнем зарплат.


 

– Ми добре розуміємо, щоб потрапити в десятку областей за рівнем зарплат, потрібно, аби була конструктивна співпраця влади з суб’єктами господарювання та налагодження партнерських відносин між державою й бізнесом. Тому маємо надію, що підписаний сьогодні Меморандум стане потужним важелем економічного розвитку як територіальної громади, так і самого підприємства, – сказала Анна Коваленко.

 

Очільниця ОДА ознайомилася з виробничими потужностями молочно-консервного комбінату. Як було відзначено під час екскурсії заводом, 70 відсотків виробленої продукції реалізується в більш ніж 70 країн світу. Одними з найбільших споживачів є Азербайджан, Казахстан, Узбекистан, Лівія, Коста-Ріка, Куба, Королівство Саудівська Аравія, ОАЕ, США, Ангола, ПАР, Північна, Центральна, Південна Америка, Японія, Австралія, Філіппіни та інші.

 

Решта, 30 відсотків, продукції підприємства реалізовують в Україні. Це 40 відсотків від загального обсягу вироблених молочних консервів країни. 

Котрий рік поспіль компанія має лідируючі позиції серед виробників в Україні як по збуту, так і за якісними показниками продукції.

 

Власні виробничі потужності, які використовує завод для виробництва молочних консервів, придбані у таких світових компаній, як: AMKCO Europe, GEA Wesfalla Separator Process, GEA Process Engineering A/S, GERNEP та ін. Підприємство має власний автотранспорт різної вантажопідйомності, який дозволяє доставляти як сировину та матеріали для виробництва, так і готову солодку продукцію покупцям.

 

На Ічнянському молочно-консервному комбінаті функціонує система управління якістю ISO 9001-2000.

 

Завод дає роботу понад 400 жителям, середньомісячна заробітна плата штатного працівника/працівниці – 8-12 тисяч гривень. Щодо сплачених податків до бюджету, то у 2020 році цей показник становив 29 540 млн гривень, з них до державного бюджету – більше 20 млн гривень, до місцевого – майже 9,4 млн гривень.
 

Під час підписання Меморандуму про співпрацю та узгоджені дії голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко, голова наглядової ради ПрАТ «ІМКК», депутат обласної ради, член ради Директорів Об’єднання «Спілка молочних підприємств України» Валентин Запорощук та голова правління ПрАТ «ІМКК» Роман Давида домовилися про активізацію співробітництва у підготовці кваліфікованих працівників робітничих професій та інженерно-технічного персоналу, підвищенні продуктивності праці, створенні безпечних та нешкідливих умов діяльності.


Також цього дня Анна Коваленко оглянула Ічнянську гімназію імені Степана Васильченка, яка очікує на подальший капітальний ремонт за кошти бюджету міської ради у співфінансуванні з Державним фондом регіонального розвитку в рамках проєкту «Велике будівництво». Зустрічала гостей з області голова Ічнянської територіальної громади Олена Бутурлим.

 

Лариса ГАЛЕТА, газета «Деснянка»

Фото Віктора КОШМАЛА


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2021-09-16 23:00:02.326

  • Всього випадків: 2,331,540
  • Активні: 50,260
  • Всього смертей: 54,651
  • Нових смертей: 101
  • Всього одужали: 2,226,629

Замовити зворотний дзвінок