Перший пресбрифінг В’ячеслава Чауса на посаді голови Чернігівської ОДА

Перший пресбрифінг В’ячеслава Чауса на посаді голови Чернігівської ОДА

Дата: 2021-08-10 | Переглядів: 341

Про першочергові завдання та перебудову команди

 

5 серпня, наступного дня після призначення, новий голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус провів першу зустріч з регіональними журналістами. Коротко розповів про себе, намічені першочергові завдання та що чекає Чернігівщину з його приходом.

 

Як ми вже раніше повідомляли, В’ячеслав Чаус народився у Чернігові в серпні 1977-го. Має юридичну та економічну освіту. У 1999 році починав свій трудовий шлях у Чернігівській райдержадміністрації. До призначення головою ОДА працював заступником генерального директора із земельних та соціальних питань АТ «Укргазвидобування».

 

– Я – корінний чернігівець, більшу частину життя жив у рідному місті. Тільки упродовж останніх кількох років працював за межами Чернігова. Маю чималий досвід залучення ділових партнерів та інвестицій до реалізації різних проєктів, плідної співпраці з громадами дванадцяти областей, це понад сто п’ятдесят громад. І ось прийшов час реалізувати себе на цій посаді та зробити чимало корисного для рідної Чернігівщини. Вважаю себе ефективним менеджером і переконаний, що мій досвід є достатнім для успішної роботи на цій посаді, – відзначив новопризначений голова ОДА.

 

Щоби область стала успішною, мають об’єднатися усі гілки влади, громадськість та медіа спільнота, вважає В’ячеслав Чаус. І окреслив свої першочергові завдання – об’єднати громади Чернігівщини в єдиному векторі розвитку навколо ініціатив президента, мова про об’єкти «Великого будівництва». А також медичну галузь, залучення інвестицій в область, розвиток спорту та туризму, питання захисту кордону, безпеки в інформаційному просторі.

 

– Для себе я визначив два основних завдання. Об’єднати наші громади. Ми маємо бути в партнерстві, мати єдиний вектор розвитку як окремих територій, так і області в цілому. Я це хочу зробити навколо цілей сталого розвитку та ініціатив президента. Це те, що насправді дуже актуально, і область має розвиватися. А громади без влади і влада без громад ефективно зробити цього не зможуть. Тому я маю їх об’єднати. Ще одне завдання, яке я визначив для себе, це – залучення інвестицій. Такий досвід у мене є, зокрема щодо діяльності з іноземними партнерами, але знову ж таки, тут теж важлива співпраця з громадами.

 

Як розповів очільник Чернігівської ОДА, наразі триває формування команди його заступників. Він вважає, що на керівних посадах мають працювати місцеві фахівці. Адже тоді вони відчуватимуть відповідальність за майбутнє Чернігівщини. І додав, що призначатиме посадовців, керуючись принципом рівних можливостей та фаховості претендентів/претенденток.

 

– Скажу так, команда буде перебудована. Моя позиція – тут мають працювати місцеві, які після того, як завершать роботу, вийдуть на вулицю і будуть дивитися людям в очі. А, відповідно, братимуть повну відповідальність за ті рішення, які ухвалюватимуть. Профільні керівники мають добре знати й розуміти ситуацію, вміти її вирішувати, – сказав Чаус.

 

Голова ОДА пообіцяв, що після вирішення технічних питань, знову збере пресбрифінг та представить свою команду.

 

Щодо подальшої підтримки реалізації ініціатив своєї попередниці Анни Коваленко, В’ячеслав Чаус сказав, що після аудиту ефективні і корисні напрацювання будуть продовжені.

 

Насамкінець пресбрифінгу голова ОДА відзначив:

 

– Я максимально відкритий до спілкування з журналістами, готовий не лише до співпраці, а й до конструктивної критики. І, якщо така буде, буду вам вдячний, – сказав В’ячеслав Чаус.

 

Лариса ГАЛЕТА, газета «Деснянка»

Фото Євгенія ВОРОХА


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2021-09-16 23:00:02.326

  • Всього випадків: 2,331,540
  • Активні: 50,260
  • Всього смертей: 54,651
  • Нових смертей: 101
  • Всього одужали: 2,226,629

Замовити зворотний дзвінок