Чернігівці – серед призерів чемпіонату України

Дата: 2021-08-18 | Переглядів: 341

У Чернігові завершився національний чемпіонат з літнього біатлону серед юніорів та юніорок, присвячений 30-й річниці незалежності України. За нагороди змагалися 105 учасників у складі дев’яти команд, а також виборювали путівки на чемпіонат світу з літнього біатлону, який відбудеться 26-29 серпня у Чехії.

На жаль, господарі стартів особливими успіхами і в стрільбі, і в швидкості мало чим порадували тренерів і фахівців. Практично ці змагання проігнорували вболівальники, які б змогли підтримати наших земляків. А з особистих результатів варто відзначити майстра спорту, відому нашу юну олімпійську чемпіонку Христину Дмитренко, яка двічі зійшла на подіум: за перемогу в спринті і бронзу у супер-спринті та срібний фініш Ганни Скрипко у гонці переслідування.

Золотий квартет чернігівців разом з тренерами

Дівчата-чемпіонки разом з заслуженим тренером України Жанною Зоц

На дистанції естафетної гонки

Золотим для чернігівців став заключний, п’ятий день, змагань, який приніс нашому квартету перемогу в змішаній естафеті. На вищу сходинку п’єдесталу пошани піднялися Інна Антоненко, Ангеліна Усолкіна, Єгор Макаренко і Марк Юрчак. У комплексному заліку збірна чернігівців фінішувала вперше за останні роки лише на третьому місці. А перемогли біатлоністи Сумщини.

За підсумками чемпіонату сформовано збірну України, яка вирушила і розпочала тренувальний збір у Карпатах.