Найсмачніше свято – «Фестиваль молока-2021»

Найсмачніше свято – «Фестиваль молока-2021»

Дата: 2021-08-18 | Переглядів: 321

Уже вшосте поціновувачі молочної продукції могли з насолодою покуштувати та придбати якісні товари від провідних виробників області під час традиційного «Фестивалю молока–2021», який відбувся минулої суботи у Чернігівському міському парку культури і відпочинку. 

Сонячна, мажорна атмосфера свята привернула увагу не одної тисячі чернігівців та гостей міста, адже нинішнє дійство зібрало понад 30 місцевих виробників, серед яких, окрім лідерів молочної галузі, були представлені провідні хлібозаводи області, виробники м’ясопродуктів, кондитерських виробів, а також творчі роботи майстрів декоративно-прикладного мистецтва Чернігівщини.


 

Приємно, що на відвідувачів фестивалю чекала насичена, яскрава та смачна програма: дегустація і торгівля молочною продукцією та продовольчими товарами також інших місцевих виробників на будь-який смак та гаманець. Мене, а також багатьох гостей дуже зацікавив сімейний дует майстринь-господинь – мами Антоніни Шекіладзе та її дочки Теони, які готують найрізноманітніші сири за грузинською технологією. Вразив і широкий смачний асортимент ТОВ «Наша булочка», яку представила комерційна директорка Юлія Пашко.


 

Крім того, в цьому році дата проведення фестивалю співпала з релігійним святом Медового Спасу, саме тому була влаштована окрема локація виробників меду та продукції бджільництва – виробів з воску, напоїв і цілющих засобів, які бажаючі мали змогу покуштувати. Знайшлася для гурманів і смачна свіжа булочка з маком.

 

Зацікавила відвідувачів новація – вперше на заході свій потужний виробничий, творчий та туристичний потенціал на різних локаціях фестивалю презентували територіальні громади області. Юних учасників чекали інтерактивні ігри, конкурси, пізнавальні майстер-класи, а мистецькою родзинкою свята стали яскраві концертні виступи артистів обласного філармонійного центру та фольклорних колективів. 

Учасників «Фестивалю молока–2021» тепло привітали та вручили нагороди кращим підприємствам продовольчої галузі – директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Євген Олійник, депутат обласної ради, виконавчий директор об’єднання «Спілка молочних підприємств України» Арсен Дідур та радник голови обласної ради Дмитро Никоненко.

 

Загалом, цього дня було що подивитися, чому подивуватися, цікаво відпочити і щиро порадіти за кожного/кожну учасника/учасницю фестивалю. Молодці, що й казати!

 

Насолоджувався фестивалем та фотографував спеціальний кореспондент «Деснянки» Сергій ГАЙДУКСтатистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2021-09-16 23:00:02.326

  • Всього випадків: 2,331,540
  • Активні: 50,260
  • Всього смертей: 54,651
  • Нових смертей: 101
  • Всього одужали: 2,226,629

Замовити зворотний дзвінок