Марина Бардіна: в Україні триває масштабна акція «16 днів проти насильства»

Марина Бардіна: в Україні триває масштабна акція «16 днів проти насильства»

Дата: 2021-11-30 | Переглядів: 157

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводять Всесвітню акцію «16 днів проти насильства». Цьогоріч у рамках національної інформаційної кампанії учасниці руху «Зе!Жінки» реалізують проєкт #ЗеЖінки_УкраїнаБезНасильства, який роз’яснює суть цього негативного явища та надає «інструменти» для боротьби з ним.

 

– Лише за 8 місяців 2021 року понад 200 тисяч людей, які постраждали від домашнього насильства, звернулися по допомогу. Важливо, щоб насильство не замовчувалося. Воно не є нормою, це проблема не окремих осіб, а суспільства загалом. Тому тільки разом ми зможемо його подолати, – розповіла народна депутатка України, політична лідерка руху «Зе!Жінки» Марина Бардіна.


 

– Дати початку та завершення акції «16 днів проти насильства» не випадкові – від Міжнародного дня боротьби з насильством щодо жінок до Міжнародного дня прав людини. Саме в цей час ми особливо привертаємо увагу до проблем насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та будь-яких проявів дискримінації. Чернігівщина активно долучається до ряду заходів та голосно заявляє: «Ми створюємо Україну без насильства!» – каже Олена Стрілець, лідерка «Зе!Жінки» в м. Чернігів, депутатка Чернігівської міської ради від партії «Слуга Народу».

 

Зокрема, в Прилуках зробили інсталяцію зі взуття, аби нагадати, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від статі, є порушенням її прав.


 

– Дякуємо мешканцям міста та району, що долучилися до акції. Зібране взуття передамо до соціального безкоштовного магазину «ДякуЮ» в Прилуках для людей, які мають у ньому потребу, – сказала Олеся Кісленко, лідерка «Зе!Жінки» в Чернігівській області, депутатка Прилуцької районної ради від партії «Слуга Народу».

 

Також вперше на Чернігівщині започатковано акцію «Не ламай калину» – 16 кущів висадили на території стаціонарного відділення територіального центру соціального обслуговування Сухополов’янської сільської ради в с. Заїзд Прилуцького району.

 

Захисти себе – не мовчи!

В Україні немає місця насильству!

#ЗеЖінки_ми_змінюємо_країну


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:

  • Всього випадків:
  • Активні:
  • Всього смертей:
  • Нових смертей:
  • Всього одужали:

Замовити зворотний дзвінок