Олімпіада-2022. Де медалі?

Олімпіада-2022. Де медалі?

Дата: 2022-02-15 | Переглядів: 160

Позаду вже три чверті олімпійських змагань у Пекіні. Залишилося якихось чотири дні, і українці не особливо розраховують на медалі. Надія хіба що на Олександра Абраменка у фрістайлі. Інша найрозвиненіша спортивна зимова дисципліна в нашій країні – біатлон, але цього разу успіхи тут ніякі. Що і підтвердили чергові старти.

 

11 ЛЮТОГО. Спринт на 7,5 км. Жінки. Юлія Джима показала найкращий результат в українській збірній на цій олімпіаді. Серед усіх наших учасників – 8-е місце. Анастасія Меркушина була 24-ю, а Ірина Петренко (Варвинець) – 40-ю. Позитив, що всі троє кваліфікувалися до гонки переслідувань.

 

12 ЛЮТОГО. Спринт на 10 км. Чоловіки. Дмитро Підручний – 13-й, Артем Прима – 15-й, Антон Дудченко – 60-й, Богдан Цимбал – 66-й. Перші троє кваліфікувалися до гонки переслідувань, причому Антон Дудченко заскочив, як кажуть, в останній вагон.

 

13 ЛЮТОГО. Гонка переслідувань. 10 км. Жінки. Юлія Джима не змогла втримати вчорашню позицію і скотилася на 13-те місце. Анастасія Меркушина лише підтвердила свій попередній результат – 25-та, а Ірина Петренко (Варвинець) відкотилася назад – лише 55-а.

 

13 ЛЮТОГО. Гонка переслідувань. 12,5 км. Чоловіки. Дмитро Підручний – «при своїх», тобто 13-й, Артем Прима – 18-й, Антон Дудченко – 23-й. Результат останнього – феноменальний. Це ж треба – з 60 місця добратися аж до 23-го! Але нічого дивного. При тій хуртовині і майже горизонтальному вітрі всі учасники страшенно «мазали», особливо ті, хто перебував у лоті з двадцятого по шістдесяте місце. І тут Антон Дудченко «зіграв» – наші біатлоністи традиційно стріляють прицільно, хоча хід бажає кращого. Антон стріляв точно, на вогневому рубежі не затримувався, поки інші, цілими компаніями, «нарізали»штрафні кола. Так і добрався відносно високо. Досягти чогось кращого було вже нереально – попереду самі лише лідери, багато лідерів.

 

За результатами гонок переслідувань сформовано персюїти як у чоловічому масстарті, так і в жіночому. А це елітні забіги. Допускається лише по 30 учасників. Кращих. Кваліфікацію успішно пройшли Дмитро Підручний та Артем Прима в чоловічому масстарті, і Юлія Джима – в жіночому. Хоча в жіночому Анастасія Меркушина й Ірина Петренко (Варвинець) потрапили до ТОП-5 запасних. Ну, це на випадок, коли хтось з якоїсь причини випаде.

 

Масстарти відбудуться 18-19 лютого. А перед цим ще пройдуть естафети. Жіноча – 16 лютого.

 

15 ЛЮТОГО. Естафета 4х7,5 км. Чоловіки. Українська збірна у складі Богдана Цимбала, Артема Прими, Антона Дудченка та Дмитра Підручного – дев’яті. Всього-навсього.

 

І тепер залишається лише три старти. Одне вже можна сказати точно: чернігівцю Артему Тищенку так і не вдалося хоч раз вийти на старт Олімпіади. Просидів на лаві запасних.

 

Віталій АДРУГ


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:

  • Всього випадків:
  • Активні:
  • Всього смертей:
  • Нових смертей:
  • Всього одужали:

Замовити зворотний дзвінок