Свято працівників харчової промисловості

Свято працівників харчової промисловості

Дата: 2019-10-21 | Переглядів: 724

Одне з найпотужніших українських підприємств молокопереробної галузі – ПрАТ «Ічнянський молочно-консервний комбінат», чиї виробничі потужності розташовані в місті Ічня Чернігівської області – відсвяткувало День працівників харчової промисловості. Колективу ІМКК є чим похвалитися і чим пишатися.

– Ми постійно працюємо над підвищенням якості продукту, і завдяки цьому, отримали доступ на ринки Європейського союзу, дозвіл на експорт продукції до Китаю. Встановили додаткове  обладнання і випустили новий продукт – концентроване молоко. До нас часто приїжджають іноземні делегації і дуже приємно чути позитивні відгуки про наше підприємство, – говорить голова правління ПрАТ «Ічнянський молочно-консервний комбінат» Сергій Решетняк.

Слова подяки колективові висловив президент Групи компаній «Правіо», до складу якої входить ІМКК, віце-президент Українського союзу промисловців та підприємців (УСПП) Валентин Запорощук:

– Розвиток нашого підприємства залежить від вас, від вашої наполегливої праці і лише завдяки вам ми маємо такі досягнення. У нас з вами велике майбутнє!

Цього дня було сказано ще багато теплих слів працівникам підприємства, були і грамоти від Верховної Ради України, від УСПП, Чернігівської обласної та Ічнянської міської і районної рад, подяки від «Правіо», подарунки.

Тож свято вдалося!


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-05-26 10:20:01.643

  • Всього випадків: 21,584
  • Активні: 13,365
  • Всього смертей: 644
  • Нових смертей: 21
  • Всього одужали: 7,575

Новини

Замовити зворотний дзвінок

 

Категорії публікацій