На Корюківщині загинув місцевий улюбленець лелека Жора

На Корюківщині загинув місцевий улюбленець лелека Жора

Дата: 2019-10-22 | Переглядів: 252

Нещодавно на трасі Хотіївка-Чорнотичі загинув миролюбивий лелека Жора, яким опікувалися хотіївчани, пишуть Сусіди.City.

Місцеві жителі розповіли, що його тільце виявили на автошляху ближче до Хотіївки.

В останні місяці Жора чомусь став близько підходити до автомобілів, тракторів, які рухалися вулицями села і дорогами, що вели до Матвіївки, Чорнотичів і Савинок. Про безпеку птах не дбав, кажуть хотіївчани. Напевне тому, що знав: люди до нього ставляться ласкаво і турботливо.

Чорногуз Жора давно став улюбленцем хотіївчан. Його історія почалася з того, що на одній із вулиць села місцеві люди знайшли знесилене маленьке пташеня. Почали його підгодовувати різними харчами.

Через гарний апетит отримав прізвисько Жора. Більше любив ласувати свіжою рибою. Також йому ловили жабок. Агодом птаха забрала додому родина Куприєнків Валентин і Валентина, які з великою любов’ю доглядали за ним.

Чоловік спеціально ходив ловити для нього рибу. Міг півдня просиджувати, щоб Жору смачно годувати. Коли сільські водойми сковувала крига, Купрієнки купували рибу у магазині чи у рибалок, які займалися улюбленим заняттям взимку.

Про Жору знали і в сусідніх селах, охоче розповідали про нього. Спочатку птах літав на невеликі відстані. А якось господиня поїхала отримувати зерно за земельний пай до Матвіївки. Туди прилетів і Жора. Щоб птаха не заблудилася, довелося відловити і в легковому автомобілі привезли до Хотіївки.

Не полетів Жора і восени минулого року з лелеками, що відлітали у теплі краї. Господарі дуже хвилювалися, чи й виживе взимку. Зимував в утепленому сараї, заходив погрітися і в хату.

Минулого літа помітно зміцнів, став літати на кілометрові відстані, прогулювався дорогами. І одного дня з необережності загинув.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-03 12:44:01.303

  • Всього випадків: 73,158
  • Активні: 31,544
  • Всього смертей: 1,738
  • Нових смертей: 13
  • Всього одужали: 39,876

Новини

Замовити зворотний дзвінок

 

Категорії публікацій