Рада не підтримала зниження ціни на газ

Рада не підтримала зниження ціни на газ

Дата: 2019-10-31 | Переглядів: 167

Народні депутати не змогли ухвалити законопроект щодо недопущення підвищення цін і тарифів на природний газ, повернувши його на доопрацювання. Відповідне рішення підтримали лише 90 парламентарів, пише УНН.

Проект закону №1122 про внесення змін до Закону України “Про ринок природного газу” щодо впорядкування ціноутворення та недопущення підвищення цін і тарифів на природний газ направлений на захист та підтримку споживачів природного газу від підвищення цін і тарифів, необхідність кардинального впорядкування ціноутворення у сфері постачання природного газу.

На думку авторів законопроекту, ухвалення цього закону забезпечить впорядкування ціноутворення у сфері постачання природного газу та дозволить реалізувати низку заходів для зниження цін і тарифів на житлово-комунальні послуги для населення.

Профільний комітет ухвалив рішення не схвалювати відповідний законопроект, оскільки повноваження з формування тарифів належать до компетенції Кабміну, з чим розходяться основні положення законопроекту. Тож 264 нардепи проголосували за повернення проекту закону на доопрацювання суб’єкту законодавчої ініціативи.

До слова, НАК “Нафтогаз України” з 1 листопада 2019 року підіймає ціни на природний газ для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання майже на 20%.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-04-10 19:20:02.071

  • Всього випадків: 2,203
  • Активні: 2,073
  • Всього смертей: 69
  • Нових смертей: 12
  • Всього одужали: 61

Новини

Замовити зворотний дзвінок

 

Категорії публікацій

Реклама