На Чернігівщині застрелили молодого лося. Фото

На Чернігівщині застрелили молодого лося. Фото

Дата: 2019-11-04 | Переглядів: 244


У день відкриття полювання на пушного звіра, 2 листопада, на Чернігівщині вбили молодого лося та ймовірно смертельно поранили ще одного, повідомляє у себе на сторінці у соцмережі Віталій Назаренко.

2 листопада, на околицях села Омбиш, в угіддях ДП «Борзнянський лісгосп» сталося вбивство молодого статевозрілого самця лося. Місцеві бачили в болоті трьох лосів, яких гнали мисливські собаки. Через деякий час пролунали постріли, а ще за кілька хвилин побачили пораненого самця, з грудей якого юшилась кров!


На місце події виїхали працівники поліції, рейдова бригада Борзнянського лісгоспу, та їх колеги з ДП «Ніжинський лісгосп», яких попросили про допомогу. Прибувши в зазначене місце охоронці природи знайшли вбитого лося. В цьому ж урочищі описано дві групи мисливців, з числа жителів Омбиша та Петрівки.


Пошуки пораненого самця, про якого повідомляли місцеві селяни, тривали до ночі, однак результатів не принесли. Дуже шкода, але, швидше за все, і ця особина червокнижного виду, теж загине.

Наразі, поліцією порушено кримінальне провадження за незаконне полювання. Нагадаємо, лось - червонокнижна тварина і за її вбивство передбачено штраф 130 тисяч гривень. 


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-11 08:14:01.503

  • Всього випадків: 83,115
  • Активні: 36,230
  • Всього смертей: 1,951
  • Нових смертей: 29
  • Всього одужали: 44,934

Замовити зворотний дзвінок