Лікарю, який приїде працювати на Корюківщину, обіцяють квартиру та навіть авто

Лікарю, який приїде працювати на Корюківщину, обіцяють квартиру та навіть авто

Дата: 2019-11-04 | Переглядів: 271

На Корюківщині шукають лікаря нової, добре оснащеної лікарської амбулаторії в селі Наумівка. Мер Ратан Ахмедов навіть пообіцяв забезпечити спеціаліста житлом у райцентрі, пишуть Сусіди.Сіту.

До кінця року у селі Наумівка Корюківського району має відкритися нова лікарська амбулаторія. Та наразі найбільша проблема у селі — відсутність лікаря. Попередній фахівець, відпрацювавши три роки, повернулася на Вінниччину, звідки родом.

— Лікаря немає, але ми шукаємо, — каже головний лікар Корюківського ЦПМСД Світлана Лещенко. — Основні вимоги до кандидатів: закінчена вища медична освіта (лікар загальної практики — сімейної медицини, терапевт або педіатр) і бажання працювати.

А корюківський міський голова Ратан Ахмедов додає, що фахівця, який підпише щонайменше 10-річний контракт, гарантовано забезпечать житлом у Корюківці.

Від Корюківки до Наумівки — менше 10 кілометрів. Якщо лікар матиме водійське посвідчення, зможе добиратися на роботу автомобілем «Рено Дастер», яким буде забезпечена амбулаторія.

Село Наумівка входить до складу Корюківської ОТГ. З усіх 22-х амбулаторій, які будуються на Чернігівщині, Наумівська єдина в області — уже з обладнанням. Меблі та обладнання завезені та складені у старій амбулаторії.

Залишилося упорядкувати територію навколо новобудови і підключити електроенергію. Реєструють і новий автомобіль «Рено Дастер» для амбулаторії.

Світлана Лещенко переконує, що лікар, який приїде працювати у Наумівку, отримає великі можливості для професійного розвитку. Його забезпечать усім необхідним для роботи.

На місці можна буде проводити ряд аналізів (загальний аналіз і біохімію крові, загальний аналіз сечі), робити кардіограму і швидкі тести на ВІЛ, гепатити, тропоніни, ін. Працюватиме телемедицина — можна буде дистанційно консультуватися з лікарями у Корюківці та Чернігові.

Якщо новий фахівець набере достатню кількість пацієнтів — зможе отримувати гідну зарплату. У попереднього лікаря пацієнтів було більше норми. Бо переважна більшість мешканців великих сіл — Наумівки і Перелюба — воліють лікуватися ближче до домівки.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-10 05:30:02.221

  • Всього випадків: 80,949
  • Активні: 35,080
  • Всього смертей: 1,897
  • Нових смертей:
  • Всього одужали: 43,972

Замовити зворотний дзвінок