Громади Чернігівщини поділилися черговими успіхами

Громади Чернігівщини поділилися черговими успіхами

Дата: 2019-11-05 | Переглядів: 288

Про чергові великі  і не дуже інфраструктурні оновлення останніх тижнів в об'єднаних територіальних громадах повідомляє Чернігівська ОДА.

У семи сільських школах Менської громади (села Дягова, Стольне, Синявка, Семенівка, Киселівка, Блистова та Куковичі) проводять роботи з  підключення до швидкісного інтернету. На це планують витратити понад 919 тисяч гривень державної субвенції (на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти). 

Крім того, у школах Киселівки, Макошиного, Феськівки, Синявки та Блистови цієї ОТГ капітально ремонтують санвузли. Роботи виконуються за кошти державної освітньої субвенції (2,6 мільйона гривень) на умовах співфінансування з місцевого бюджету (290 тисяч гривень).


В оболонській школі Коропської громади розпочали капітальний ремонт приміщень із застосуванням енергозберігаючих технологій (заміна вікон і дверей). Роботи фінансуються за рахунок субвенції з держбюджету на формування інфраструктури.

Також одним із пріоритетів Коропської ОТГ є забезпечення місцевих жителів якісною питною водою. Нині триває будівництво водогону та водонапірної башти у Вишеньках. Роботи проводяться за кошти держсубвенції на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Вартість проєкту — більше мільйона гривень.

Нещодавно територіальний центр Сосницької селищної ради отримав подарунок — автомобіль Renault Lodgy, обладнаний сімома повнорозмірними зручними місцями для дорослих осіб. Це дозволить мультидисциплінарній команді терцентру швидше реагувати на потреби людей похилого віку, підопічних з обмеженими можливостями та людей, які проживають у населених пунктах громади та не мають змоги приїздити до Сосниці.
До складу цієї команди входять швачка, взуттєвик, медична сестра, перукар, соціальний працівник.

Купити авто вдалося завдяки участі у конкурсі малих проєктів Фонду міжнародної солідарності.

У селі Шняківка Лосинівської ОТГ розчищають стару водойму. Її поглиблять та спланують береги. А в самій Лосинівці ремонтують дорогу по вулиці Київська.

З приємним оновленням й Плисківська громада. Тут за рахунок держсубвенції придбали новий трактор.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-06 12:36:01.81

  • Всього випадків: 76,808
  • Активні: 32,465
  • Всього смертей: 1,819
  • Нових смертей: 31
  • Всього одужали: 42,524

Новини

Замовити зворотний дзвінок

 

Категорії публікацій