Журналістка «Деснянки» відвідає штаб-квартиру НАТО!

Журналістка «Деснянки» відвідає штаб-квартиру НАТО!

Дата: 2019-11-05 | Переглядів: 616

До штаб-квартири НАТО – політичного і адміністративного центру Північноатлантичного  союзу, де постійно розміщений головний політичний орган ухвалення рішень в Альянсі, поїде у складі української делегації журналістів представниця з Чернігівщини – Лариса Галета з обласної газети «Деснянка».

У кінці вересня в Чернігові відбувся навчальний семінар на тему «Співробітництво Україна – НАТО. Регіональний вимір» для медійників Київщини, Сумщини і Чернігівщини. Організували захід Укртелерадіопресінститут та громадська організація «Медіафорум» за підтримки Центру НАТО в Україні та Національної спілки журналістів України.

Під час семінару регіональні журналісти мали унікальну можливість дізнатися від провідних експертів ще більше про Альянс і навіть спробували себе в ролі представників країн-членів цієї організації у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі. І, як жартома сказала наша журналістка Лариса Галета: «Ми ще й «повоювали»! І отримали сертифікати про те, що опанували курс навчання.

А потім у своїх виданнях журналісти писали про почуте під час семінару. Про відносини України з Альянсом, інформаційну і медійну грамотність наших громадян, проблеми захисту представників ЗМІ в Україні і досвід їх вирішення в країнах НАТО.

За результатами рейтингового голосування матеріал Лариси Галети в «Деснянці» – «Український шанс на безпеку» набрав найбільше голосів. Тож попереду – Брюссель! І матеріали про враження від поїздки!

Для мене – це новий досвід, неабияка можливість побувати там, де ухвалюють надважливі й складні рішення. Не знаю, чи посидимо у кріслах членів організації штаб-квартири НАТО, та вражень, сподіваюся, наберемося, – зазначила журналістка «Деснянки».


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-10 06:14:01.747

  • Всього випадків: 80,949
  • Активні: 35,080
  • Всього смертей: 1,897
  • Нових смертей:
  • Всього одужали: 43,972

Замовити зворотний дзвінок