Прилуцький суд спростував інформацію про причетність сина місцевого судді до загибелі 14-річного Дениса Чаленка

Прилуцький суд спростував інформацію про причетність сина місцевого судді до загибелі 14-річного Дениса Чаленка

Дата: 2019-11-06 | Переглядів: 290

Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області виступив із заявою, щодо  інформації з відеосюжету програми «ТСН» про причетність до загибелі 14-річного школяра сина місцевого судді. Таку тезу прес-служба суду назвала недостовірною та спростовує. 


Як повідомили у «ТСН ранок» на каналі «1+1», «Батьки підозрюють: Дениса забили до смерті четверо підлітків на два роки старші за нього, один з них – син місцевого судді, у поліції – це не підтверджено».

"Повідомляємо, що поширена інформація щодо причетності до вказаної події сина місцевого судді не відповідає фактичним обставинам, тому є безпідставною та недостовірною" - йдеться у повідомленні суду.

Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області закликає телеканал «1+1» спростувати відповідну інформацію та вимагає від редакцій, які розповсюдили таку інформацію, не поширювати її в майбутньому.

Як повідомляло наше видання, 29 жовтня школяра Дениса Чаленка знайшли мертвим на залізничних коліях у Прилуках.


У поліції висунули версію, що хлопця збив потяг-дизель «Ніжин-Гребінка». Батьки та громадськість цю версію не приймають і вважають, що Дениса вбили і принесли на колії.

Місцеві влаштували акцію під Прилуцьким відділкоим поліції. Розслідування смерті Дениса Чаленка взяв на особистий контроль голова Нацполіції України Ігор Клименко. Також від обов’язків відсторонено начальника Прилуцького відділу поліції Олександра Яцика. Замість нього призначено Сергія Сторожука.

Вчора хлопця поховали.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-12 12:08:02.129

  • Всього випадків: 84,548
  • Активні: 36,892
  • Всього смертей: 1,970
  • Нових смертей: 19
  • Всього одужали: 45,686

Замовити зворотний дзвінок