Будинок згорів разом з господарем: на Чернігівщині сталася пожежа через піч

Будинок згорів разом з господарем: на Чернігівщині сталася пожежа через піч

Дата: 2019-11-13 | Переглядів: 144

12 листопада у Понорниці Коропського району через порушення правил експлуатації печі згорів житловий будинок та загинув його господар.

За викликом на місце події прибуло відділення 9-го Державного пожежно-рятувального підрозділу з смт Короп, а також вогнеборці місцевої пожежної команди. Під час проведення розвідки рятувальники у кімнаті на ліжку виявили тіло господаря, 1958 року народження без ознак життя.

Ймовірно, причиною трагедії послужило порушення господарем правил пожежної безпеки при експлуатації нагрівальної печі. Скоріш за все, чоловік не щільно закрив дверцята топкового отвору, в результаті чого на не захищену металевим листом дерев'яну підлогу випала жарина і спричинила займання.

Рятувальники ДСНС сподіваються на свідомість кожного громадянина та попереджають про недопустимість халатного відношення до заходів пожежної безпеки. Дбайте про справність опалювальних печей і димарів, вчасно очищуйте їх від сажі та зашпаровуйте тріщини у разі їх появи. Не розпалюйте печі легкозаймистими рідинами. Слід зазначити, що перед топковим отвором дерев'яна підлога має бути захищена металевим листом розміром 0,7х0,5 м.

За матеріалами У ДСНС України у Чернігівській області


Новини

Замовити зворотний дзвінок

 

Категорії публікацій

Реклама