У Чернігові активісти врятували з шахти єнотоподібного собаку.

У Чернігові активісти врятували з шахти єнотоподібного собаку.

Дата: 2019-11-14 | Переглядів: 291

Днями ввечері чернігівці помітили, що в одному з районів міста до шахти впав енот. Про це одразу повідомили чернігівських зоозахисників.

"Ми, звісно, здогадалися, що це зовсім не єнот, а  єнотовидна собака, - пише на своїй сторінці у соцмережі зоозахинсниця Тетяна Діденко. - Суті це особлмво не міняло - треба було рятувати. 
Шахта виявилася глибокою. Дівчата, які її виявили, намагалися поставити тварині сходи або підчепити відром, але у них не виходило.
"Ми дістали, - зазначає пані Тетяна. - З граничною обережністю, тому що дикі тварини в місті - це завжди ризики, і в першу чергу сказу. Через це відпускати тварину відразу теж було не можна. Вкололи седацію. Доставили на перетримку. Спостерігали"
Звірятко виявився молоденької панянкою. На щастя без травм і сказу. Вона швидко прийшла в себе. Стала пити водичку і їсти. Незважаючи на зовсім дрібні розміри дуже багато. Особливо їй сподобалися собачі консерви, хоча сухого корму теж не цуралася.
"Ми проконсультувалися з фахівцями про подальші дії, зробили малій щеплення від сказу і випустили її в лісі. Далеко від міста.
Дуже сподіваємося, що вона буде жити довго і щасливо і на її шляху більше не зустрінуться люди. Тому що в те, що прийшла вона в місто сама, ми не віримо", - поділилася думками Тетяна Діденко.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-12-04 11:52:01.682

  • Всього випадків: 787,891
  • Активні: 376,887
  • Всього смертей: 13,195
  • Нових смертей: 235
  • Всього одужали: 397,809

Замовити зворотний дзвінок