У Чернігові відкривається сертифікована школа гідів

У Чернігові відкривається сертифікована школа гідів

Дата: 2019-11-18 | Переглядів: 335


Перша в Україні сертифікована школа гідів зовсім скоро почне свою роботу в обласному центрі.

Школа буде працювати за європейськими стандартами. Як повідомила заступник начальника управління культури і туризму Чернігівської міської ради Катерина Литвин на своїй сторінці в Facebook, кожен випускник школи отримає сертифікат гіда, який дасть право вже з травня проводити екскурсії по місту легенд.

"Ми дбаємо про туристичний сезон 2020, відтак зважилися на відкриття в Чернігові першої в Україні сертифікованої школи гідів! Школа гідів з NTOU – це унікальна можливість перетворити хобі в професію під егідою профі своєї справи, мати 600 годин на інтерактивне навчання, отримання фахових знань, знайомств та практику", – написала Литвин.

Учні познайомляться з історією і культурою України і Європи, а також зможуть простежити відображення європейських традицій в Чернігові. Крім того слухачам школи гідів розкажуть про історію мистецтва і архітектури, світової географії та геології, а також про всі пам’ятники історії і культури міста.
Школа гідів буде працювати відповідно до європейського стандарту ДСТУ EN 15565 "Туристичні послуги. Вимоги до професійної підготовки та кваліфікаційними програмами для гідів".

Заняття стартують 11 грудня о 18:00 в приміщенні Туристичного інформаційного центру міста Чернігова. Триватиме навчання 5 місяців. За його результатами слухачі школи гідів підготують авторську екскурсію.

Бажаючим долучитися до проекту необхідно зареєструватися за посиланням.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2021-06-20 16:10:02.325

  • Всього випадків: 2,229,523
  • Активні: 26,044
  • Всього смертей: 52,016
  • Нових смертей: 24
  • Всього одужали: 2,151,463

Замовити зворотний дзвінок