Фотографуватися на паспорт в головному уборі тепер законно

Фотографуватися на паспорт в головному уборі тепер законно

Дата: 2019-11-25 | Переглядів: 195

Державна міграційна служба затвердила нові вимоги до фотозображення при оформленні біометричних документів, які дозволяють віруючим релігійних конфесій фотографуватися в головних уборах, пише Укрінформ з посиланням на ДМСУ.

Відзначається, що питання фотографування на документи, що засвідчують особу, вже тривалий час турбує людей, які мають різну конфесійну приналежність, тому численні запити даного напрямку від представників різних віросповідань не залишилися без уваги МВС і ДМСУ.

"Як результат, для вирішення ряду важливих питань, що стосуються фотографування на біометричні документи для деяких категорій осіб, був прийнятий відповідний наказ. Він стверджує вимоги до оцифрованого образу особи людини і фотографій, які подаються для оформлення або обміну документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу або її спеціальний статус, і фотографічному зображенню на них ", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що наказ встановлює уніфіковані вимоги до оцифрованого образу особи людини, який вноситься до Єдиного державного демографічний реєстр, і сторінці даних документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу або її спеціальний статус. При цьому він враховує рекомендації Міжнародної організації цивільної авіації (ICAO) Doc 9303, а отже - дотримуються загальні міжнародні норми.

"Зокрема, наказ регулює питання щодо фотографування представників різних релігійних течій і конфесій при оформленні зазначених документів, адже раніше, згідно з державним стандартом, фотографування віруючих здійснювалося виключно без головних уборів", - додали в ДМСУ.

Відзначається, що відтепер фотографування в головному уборі допускається, але тільки в тому випадку, якщо особа має його в повсякденному житті з огляду на релігійні переконання.

"Крім того, фотографування в головних уборах, штучних предметах і матеріалах допускається за медичними показаннями, підтвердженим медичним висновком відповідного закладу охорони здоров'я. Однак такі головні убори не повинні змінювати форми окремих частин особи (лоб, вилиці, щоки, підборіддя, очі), закривати обличчя і підборіддя, проходити по контуру лінії росту волосся, закривати вуха і шию ", - відзначили в міграційній службі.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-03 12:26:01.938

  • Всього випадків: 73,158
  • Активні: 31,544
  • Всього смертей: 1,738
  • Нових смертей: 13
  • Всього одужали: 39,876

Новини

Замовити зворотний дзвінок

 

Категорії публікацій