Чернігівський біатлоніст - призер Кубку світу

Дата: 2019-12-02 | Переглядів: 240

На першому етапі Кубка світу-2019/20 з біатлону в Естерсунді (Швеція), де змагалася і Україна, завершилася стартова гонка - одиночна змішана естафета, передає Новий Чернігів з посиланням на Український біатлон.

Збірна України у складі Анастасії Меркушиної та Артема Тищенка зупинилася за крок від п'єдесталу, посівши у підсумку 4-е місце. тУкраїнці упевнено лідирували до шостого вогневого рубежу з восьми, де Меркушиній довелося долати три кола штрафу.

Перемогли біатлоністи Швеції, які на 18,1 секунди випередили срібних призерів з Німеччини та на 40,4 секунди - третіх призерів норвежців, яким Меркушина і Тищенко у суперечці за "бронзу" програли 16,8 секунди.

У змішаній естафеті, яка розпочалася о 16.00, Україну представляють Віта Семеренко, Дар'я Блашко, чернігівський біатлоніст Артем Прима і Тарас Лесюк.