Мистецький проєкт режисера Анастасії Кузик

Мистецький проєкт режисера Анастасії Кузик

Дата: 2019-12-03 | Переглядів: 324

6-7 грудня в обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка відбудеться прем’єра драматичної історії «Наймичка» за класичним твором Івана Карпенка-Карого.

Минулого вівторка цій мистецькій події була присвячена прес-конференція, на якій художній керівник – головний режисер театру, заслужений артист України Андрій Бакіров та режисер Анастасія Кузик розповіли журналістам про роботу над цим спектаклем.

Вистава «Наймичка» – це експериментальний мистецький проєкт випускниці Національного університету театру, кіно і телебачення Анастасії Кузик, володаря гранту Президента України в галузі театрального мистецтва.

…Жила собі дівчина Харитина, мила та гожа, мріяла про кохання і втілювала дівочі чесноти: скромність і побожність… Та марно, тому що бідна сиротина. І тут уже відкриваються безмежні перспективи «падіння у прірву», адже ласі на даровий шмат «дівочої долі» завжди поруч. Зустріч з долею не забарилась, і невдовзі заварилася така каламуть, що «кіношним серіальщикам» і не снилася…

Сотні років нічого не змінили в нашій свідомості. І шевченківці запрошують глядача на «улюблені» граблі людства, де танцюватимуть свій правічний танок Кат і Жертва. Буде надзвичайно гірко, та ми ж люди, нам не звикати до кривди!

У виставі, яку автори намагалися поставити  сценічно свіжо та нетривіально, а головне – гранично актуально, задіяні артисти: Євген Бондар, Петро Великий, Наталія Гнатенко, Микола Лемешко, Сергій Лефор,. Дмитро Літашов, Діана Лозовська, Ірина Лозовська, Олександр Манастирський, Валерія Марич, Ганна Ярова, Ольга Ярошенко.

Сергій ГАЙДУК, газета «Деснянка»


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-07-13 12:36:01.529

  • Всього випадків: 54,133
  • Активні: 26,232
  • Всього смертей: 1,398
  • Нових смертей: 15
  • Всього одужали: 26,503

Новини

Замовити зворотний дзвінок

 

Категорії публікацій