Влад Яма судив у Ніжині танцювальний конкурс

Влад Яма судив у Ніжині танцювальний конкурс

Дата: 2019-12-04 | Переглядів: 268

Минулої суботи у Ніжині відшумів перший всеукраїн­ський хореографічний фестиваль-конкурс Nizhyn Dance Fest. На сцені Ніжинського міського будинку культури виступили 25 танцювальних колективів, а це майже 400 юних, і не тільки танцюристів, з Чернігова, Ніжина, Прилук та багатьох сіл нашої області й Конотопа (Сумщина).

Танцювальні таланти сіверського краю оцінювало поважне журі. Це – кандидати педагогічних наук, викладачі Ніжинського університету Олександр Пархоменко та Юлія Ростовська, очільниця міської хореографічної школи Галина Тимошенко. Досвідчених суддів очолював зірковий гість, хореограф багатьох телетанців Влад Яма.

– Ніжинські танцюристи постійно їздять на фестивалі в інші міста, тому ми вирішили провести власний, – ділиться представниця АртПлатформи JOKER, яка організувала непересічну подію, Ярина Шорохова. – Тим паче, на Чернігівщині для цього є всі умови, найперше – сила-силенна танцювальних талантів. Плануємо зробити Nizhyn Dance Fest щорічним. Дякуємо всім, хто приєднався до цього чудового енергійного заходу і допоміг йому стати кращим.

Михайло ЛОМОНОСОВ, газета “Деснянка”


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-06-01 23:20:01.455

  • Всього випадків: 24,012
  • Активні: 13,604
  • Всього смертей: 718
  • Нових смертей: 10
  • Всього одужали: 9,690

Новини

Замовити зворотний дзвінок

 

Категорії публікацій