У Ніжині з'явився новий сучасний рентгенапарат

У Ніжині з'явився новий сучасний рентгенапарат

Дата: 2019-12-05 | Переглядів: 253


Днями у Ніжині представили новий пересувний ренгенапарат Іndiagraf-02. Його придбали за виділені  з міського бюджету Ніжина 455 тис.820 грн.

Головний лікар Ніжинської центральної міської лікарні Олександр Костирко пояснив, що рентгенапарат використовується за допомогою дистанційного керування через планшет. За словами головного лікаря пристрій технічно розрахований на невелику кількість випромінювання, який має мінімальний вплив для людей, які працюють у цьому приміщенні.

Необхідне оновлення оглянув міський голова Анатолій Лінник. Він акцентував увагу на безпечних умовах праці медичного персоналу, адже вони постійно потрапляють під випромінювання, на ефективне використання даного приладу. Поцікавився, які види знімків робить прилад, чи охоплює велику сферу медичних послуг.

Старша лаборантка рентгенологічного відділення Ірина Аврамчук зазначила, що обладнання якісне, можливо робити всі види знімків, в тому числі і легень. Ірина Вікторівна продемонструвала знімок легень новим пересувним рентгенапаратом хворого, якого неможливо було транспортувати у рентгенкабінет. Зазначила, що такий апарат їм дуже необхідний в екстрених випадках для пацієнтів, які не можуть пересуватися самостійно.

Обговорили також потреби в обладнанні для лабораторних досліджень, придбання другого рентгенапарату 5квт, менш потужного, який розрахований та травматологію і ортопедію.

"Деснянка" за матеріалами Ніжинради


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-09-30 16:36:02.185

  • Всього випадків: 208,959
  • Активні: 112,470
  • Всього смертей: 4,129
  • Нових смертей: 64
  • Всього одужали: 92,360

Замовити зворотний дзвінок