У Чернігові померла відома лікарка

У Чернігові померла відома лікарка

Дата: 2019-12-05 | Переглядів: 259

У четвер, 5 грудня, після виснажливої боротьби з онкологією, пішла з життя відомий лікар ортопед-травматолог Єсипчук Валентина Володимирівна, пише Друга лікарня у Фейсбук.


"Це був один із небагатьох фахівців, про яких говорять – лікар від Бога, - йдеться у повідомленні-некролозі. - Вона вилікувала сотні пацієнтів.
Не вистачає слів, щоб передати смуток, який чорним крилом торкнувся нас усіх. Полум’я болю обпікає душу від думки, що Валентини Володимирівни ніколи не буде поряд з нами. Ми не почуємо мудрої поради, не відчуємо надійної підтримки, не побачимо щирого погляду й теплої усмішки. Нестерпний біль і невимовна туга не покидають нас. Єсипчук Валентина Володимирівна відійшла в небуття, але ми знаємо, що пам’ять про цю чудову людину житиме в наших серцях вічно. Ми щиро сподіваємося, що Господь оселить цю світлу душу там, де спочивають лише праведні. Бо саме такою вона була тут, на Землі.
Вічна і світла пам‘ять!


Колектив Чернігівської міської лікарні №2 низько схиляє голови у скорботі та висловлює співчуття рідним та близьким з приводу невиправної втрати.

⃰Єсипчук Валентина Володимирівна народилася в 1973 році. Закінчила Українську медичну стоматологічну академію. З 2006 року працювала в Чернігівській міській лікарні №2. Виховувала доньку.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-15 04:18:02.172

  • Всього випадків: 87,872
  • Активні: 39,064
  • Всього смертей: 2,011
  • Нових смертей:
  • Всього одужали: 46,797

Замовити зворотний дзвінок