Суд відмовив у скарзі на вирок, яким за розбій засуджено неповнолітнього

Суд відмовив у скарзі на вирок, яким за розбій засуджено неповнолітнього

Дата: 2019-12-05 | Переглядів: 188

Днями Чернігівський апеляційний суд відхилив скаргу адвокатів молодиків, які напали у жовтні минулого року на пенсіонерку у Чернігові. Сторона захисту хотіла оскаржипти вирок Новозаводського районного суду м. Чернігова за яким неповнолітнього учасника нападу з урахуванням його віку та впливу дорослого співучасника, засуджено до 3 років 8 місяців позбавлення волі за участь у розбійному нападі, який вчинений групою осіб за попередньою змовою, з проникненням в житло потерпілої.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернігівської області.


Так, у жовтні 2018 року, двоє молодиків проникли через вікно до оселі пенсіонерки у м. Чернігові, зв’язали її, надягли на голову наволочку та завдали тілесних ушкоджень. «Здобиччю» зловмисників стали гроші, золоті вироби та банківська картка з коштами на рахунку. Діями співучасників потерпілій нанесена матеріальна шкода на загальну суму більше 10 тисяч гривень.

Одним з нападників виявився 17-річний житель м. Ніжина.

Сторона захисту оскаржила вирок до Чернігівського апеляційного суду з підстав невідповідності призначеного покарання ступеню тяжкості вчиненого злочину та особі обвинуваченого внаслідок суворості, однак у задоволенні цієї апеляційної скарги було відмовлено

Вирок набрав законної сили.Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-07 14:48:01.623

  • Всього випадків: 78,261
  • Активні: 33,354
  • Всього смертей: 1,852
  • Нових смертей: 33
  • Всього одужали: 43,055

Замовити зворотний дзвінок