Українки масово фотографуються у хустках: стартував новий флешмоб

Українки масово фотографуються у хустках: стартував новий флешмоб

Дата: 2019-12-06 | Переглядів: 393

На просторах соцмереж з'являється все більше фото дівчат та жінок в українських хустках. В Україні запустили новий яскравий флешмоб "Зроби фото з хусткою", приурочений до Всесвітнього Дня української хустки, що відзначатиметься 7 грудня.

Тисячі українок вже фотографуються у яскравих хустках і долучаються до акції в мережі, публікуючи красиві світлини з хештегом #УкраїнськаХустка. 


"Хусткою українка закривала волосся на голові, але у неї завжди було відкрите обличчя. Це свідчить про велике волелюбство українок. Хустка як невід’ємний елемент одягу підкреслює його буденність чи святковість, інформує про родинний, матеріальний статус. Відроджуємо, поважаємо, пропагуємо наші українські традиції - це генетичні скарби нашого народу. Традиції - це наше минуле і майбутнє... Бережімо їх і поважаймо", - прокоментувала свою участь у флешмобі одна з його учасниць.

До слова, що запровадження Всесвітнього Дня української хустки на державному рівні викликано тим, що споконвіку українки носили хустку, яка вважалась оберегом, символізувала любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм.

На думку вінницьких активістів, які і стали ініціаторами свята, започаткування Дня української хустки сприятиме збереженню та відродженню українських традицій.

"Деснянка" за матеріалами РБК-Україна

Фото ГО "Спілка жінок Чернігівини", бібліотекарок Чернігова та Ніжинського ДНЗ "Берізка"


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2021-05-13 04:12:01.616

  • Всього випадків: 2,129,073
  • Активні: 284,950
  • Всього смертей: 46,987
  • Нових смертей:
  • Всього одужали: 1,797,136

Замовити зворотний дзвінок