Чергова багатодітна родина з Чернігівщини отримала нетеля від держави

Чергова багатодітна родина з Чернігівщини отримала нетеля від держави

Дата: 2019-12-06 | Переглядів: 217

Нетеля «під новорічну ялинку» отримала від держави родина Людмили Полегенько з Козилівки, у якій виховується п’ятеро дітей, пишуть Сусіди. City.


На корівчину за районною програмою «Нетелі багатодітним сім’ям на період 2016 -2020 років» у Корюківському районі претендували кілька багатодітних родин, які мають п’ятеро і більше дітей. Ці сім’ї обстежувалися, у них побували фахівці з райдержадміністрації і місцевих рад, старостинських округів. Дивилися, які створені для тварини умови, чи достатньо кормів, чи хороше приміщення для утримання.Вибір зупинили на родині Полегеньків з Козилівки. У них два добротні утеплені сараї, великі запаси буряків, картоплі, сіна. Це благополучна велика сім’я, у якій виховується п’ятеро дітей: Володимир ходить до 11 класу, Петро — до дев’ятого, Самуїл — до шостого, Марія — до третього. А найменшенькому Єлісею тільки виповнилося три роки.


Майбутню молочну тварину доставили у район ще 25 листопада. Потім її перевезли в особисте господарство Полегеньків.Нетеля було придбане за державні кошти у кращому племінному господарстві, яке діє у місті Мені. Обійшовся він у 46 тисяч гривень.Родина Полегеньків веде господарство, за рахунок якого утримують свою родину. Чоловік і дружина працюють на своїх земельних паях у кілька гектарів. Вирощують картоплю, буряки, корми, які потім реалізують. Тримають також гусей, курей, кроликів, поросят.До слова, торік нетелі за державною програмою поповнили особисте господарство багатодітної матері Надії Головач з Козилівки. А позаторік — три родини: Наталії Рябової з Воловиків, Марії Тимченко з Бурківки та Віри Напилової з Козилівки.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-04 02:48:01.241

  • Всього випадків: 73,158
  • Активні: 31,544
  • Всього смертей: 1,738
  • Нових смертей:
  • Всього одужали: 39,876

Новини

Замовити зворотний дзвінок

 

Категорії публікацій