На Чернігівщині підлітки врятували чоловіка, який провалився під лід

На Чернігівщині підлітки врятували чоловіка, який провалився під лід

Дата: 2019-12-09 | Переглядів: 199

У суботу, 7 грудня, 13-річні Кирило і Богдан та 17-річна Каріна, мешканці м.Борзна близько 17 години проходили біля мосту через річку Борзенка, що протікає районним центром.  Підлітки почули крики про допомогу та побачили, що під мостом під кригу провалилася людина.

Молодь не розгубилася, викликала рятувальників, кинулася до чоловіка та витягла його з крижаної води. Надзвичайники 24-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Борзна, які оперативно прибули за викликом доставили 36-річного місцевого жителя до підрозділу, надали першу невідкладну допомогу та передали медичним працівникам. З діагнозом переохолодження чоловіка було доставлено до центральної районної лікарні.

Руренко Богдан - учень 8 класу Борзнянської загальноосвітньої школи ім. Христини Алчевської, Дахно Кирило - учень 8 класу Борзнянської гімназії ім. Пантелеймона Куліша. Колеснікова Каріна у цьому році закінчила навчальний заклад.

У зв’язку з цим, рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій звертаються до громадян з проханням дотримуватись правил безпеки під час перебування на льоду водойм. За умов нестійких та плюсових температур слід утриматися від виходу на кригу, це небезпечно. Не дозволяйте дітям бавитися на льоду, адже часом достатньо лише одного кроку аби опинитися у воді. Бережіть своє життя! У небезпечних ситуаціях негайно викликайте рятувальників за номером телефону "101".

На фото Богдан Руденко.

"Деснянка" за матеріалами У ДСНС у Чернігівській області


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-13 06:56:01.235

  • Всього випадків: 86,140
  • Активні: 37,932
  • Всього смертей: 1,992
  • Нових смертей: 22
  • Всього одужали: 46,216

Замовити зворотний дзвінок