Козелецька ОТГ отримала два нові шкільні атобуси

Козелецька ОТГ отримала два нові шкільні атобуси

Дата: 2019-12-11 | Переглядів: 349

Днями  два нові сучасні шкільні автобуси  зустрічали у громаді Козелецький селищний голова Олена Дмитренко та її заступник із фінансово-економічних та соціальних питань Микола Чемерис.

Автобуси мають по 33 пасажирських місця (в тому числі одне для користувача інвалідного візка) та по одному місцю для інвалідного візка. Для зручності обладнані спецмеханізмом для заїзду учнів з інвалідністю в салон автобуса.

- За два роки ми придбали аж 4 шкільні автобуси! Таким оновленням автопарку може похвалитися далеко не кожна громада, - з гордістю розповідає Олена Дмитренко. – Покупку цю ми здійснили за рахунок коштів інфраструктурної субвенції на умовах співфінансування з селищною радою. Нині школярів підвозять 10 автобусів і додаються два нових, але це вперше ми придбали такі, що пристосовані для людей з обмеженими можливостями, - наголосила очільниця громади.

Два нові автобуси - найбільші в шкільному автопарку за кількістю місць. Вже зовсім скоро учні відчують всі переваги нових автобусів. Випробує їх і прийдешня зима – на прохідність, на тепло в салоні й на комфорт у цілому.

"Деснянка" за матеріалами Ганни Самойленко, Козелецька селищна рада


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-12-04 11:52:01.682

  • Всього випадків: 787,891
  • Активні: 376,887
  • Всього смертей: 13,195
  • Нових смертей: 235
  • Всього одужали: 397,809

Замовити зворотний дзвінок