Чернігівський боксер увійшов до складу національної юніорської збірної

Чернігівський боксер увійшов до складу національної юніорської збірної

Дата: 2019-12-11 | Переглядів: 240

З 4 по 7 грудня у Бахмуті у манежі стадіону «Металург» відшумів відкритий всеукраїнський турнір з боксу серед юніорів, в якому змагались 78 кращих боксерів з 17 областей України 2004-2005 років народження, в тому числі юніорська збірна країни. 


Протягом чотирьох днів за двобоями уважно спостерігав головний тренер національної збірної команди України з боксу серед юніорів Олег Кудінов, майстер спорту міжнародного класу з боксу, чемпіон Європи. Він зазначив, що турнір у Бахмуті – важливий етап підготовки до чемпіонату Європи-2020 серед юніорів, який у липні прийматиме Грузія.


У підсумку змагань на найвищу сходинку п’єдесталу пошани зійшов і Тимофій Крупко вихованець ДЮСШ «Атлет» Чернігівської міської ради підтвердивши звання Чемпіона України, яке здобув у цьому році. Цей результат дозволив Тимофію увійти до складу національної команди країни. Тренують Чемпіона тренери-викладачі спортивної школи: Костючок М.В., Загребельний О.І. і Метла М.І.


Переможці і фіналісти отримали медалі, грамоти, цінні подарунки, грошові винагороди, а бронзові призери - медалі і грамоти. Нагороди кращим боксерам вручили: начальник управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик, головний тренер національної збірної команди України з боксу серед юніорів Олег Кудінов, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради Віктор Лис, головний суддя змагання, суддя міжнародної категорії Дмитро Шурда, інші почесні гості.

"Деснянка" за матеріалами управління у справах сім'ї, молоді та спорту Чернігівської міськради


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-09-26 08:18:02.182

  • Всього випадків: 195,504
  • Активні: 106,468
  • Всього смертей: 3,903
  • Нових смертей: 76
  • Всього одужали: 85,133

Замовити зворотний дзвінок