Чернігівець чіпляється до людей та знімає конфлікти на відео

Чернігівець чіпляється до людей та знімає конфлікти на відео

Дата: 2019-10-02 | Переглядів: 471

Чернігівські правоохоронці розслідують факти хуліганських дій місцевого жителя, який регулярно чіпляється до перехожих на вулицях міста та публікує в Інтернеті відео спровокованих конфліктів.

Зловмисник демонстрував свою агресію у розважальних закладах та на вулицях міста. Так, на одному з опублікованих ним же відео молодий чоловік біля Валу чіпляється до двох чоловіків старшого віку, направляє на них предмет, схожий на пістолет, а також пирскає в них сльозогінним газом та б’є ногами.

Поліція відкрила провадження за статтею 296 Кримінального кодексу України (хуліганство) та вилучила у парубка пістолет під патрон Флобера.

У чернігівських пабліках в соцмережах, люди обурюються поведінкою молодика і вимагають заслуженого покарання для хулігана, зважаючи на його зухвалість і цинізм. Згідно чинного законодавства, хуліганство не є тяжким злочином, тому кримінальним процесуальним кодексом не передбачено тримання під вартою фігуранта цього правопорушення.

Поліція продовжує ретельно розслідувати цей факт. В майбутньому суд може оштрафувати зловмисника на суму до 17 тисяч гривень, арештувати на строк до шести місяців або обмежити волю на строк до п'яти років.

Провадження перебуває на контролі у керівництва ГУНП в Чернігівській області, адже за свої хуліганські дії зловмисник має понести справедливе покарання.

За матеріалами сектору комунікацій поліції Чернігівської області.

Відео UA: Чернігів


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2021-05-08 06:56:02.151

  • Всього випадків: 2,114,138
  • Активні: 317,368
  • Всього смертей: 46,200
  • Нових смертей: 370
  • Всього одужали: 1,750,570

Замовити зворотний дзвінок