Мінімальна перемога киян: "Десна" програла київському "Динамо"

Дата: 2019-12-16 | Переглядів: 112

У неділю, 15 грудня, «Десна» приймала вдома на стадіоні імені Гагаріна київське «Динамо». Гра відбулась в рамках серії  18-го туру української Прем'єр-ліги.

Гра виявилася нелегкою. Господарі мали багато можливостей забити, але динамівці вчасно блокували спроби.  Деснянцям також вдавалося тримати оборону власних воріт. Проте на 25-й хвилині у гостей вийшло організувати гол. Віктор Циганков добив у ворота "Десни" перехоплений м'яч. Це у підсумку і подарувало киянам мінімальну перемогу з рахунком 1:0.

Також на 90-й хвилині Вербич так і не реалізував 11-метровий удар у ворота "Динамо" (поперечина).

Перемога «Динамо» у Чернігові повернула команду на друге місце в таблиці української Прем'єр-ліги. Кияни випереджають «Зорю» на два очки.

«Десна» лишається на четвертій позиції турнірної таблиці.