Чернігівські патрульні розшукали іноземця, який загубився у місті

Чернігівські патрульні розшукали іноземця, який загубився у місті

Дата: 2019-12-17 | Переглядів: 235

У неділю патрульні розшукали та повернули до готелю іноземця, який загубився в обласному центрі. повідомляє поліція Чернігівщини.

Так, на лінію «102» зателефонувала схвильована жінка. Повідомила, що вони разом із чоловіком приїхали до Чернігова з Білорусі та зупинилися в готелі. Кілька годин тому він вийшов із готелю і до цього часу не повернувся, на дзвінки не відповідає. Жінка переживала, чи не загубився чоловік.

Завдяки тому, що заявниця детально описала свого чоловіка та надала його особливі прикмети, найближчі патрульні екіпажі одразу отримали орієнтування і розпочали пошуки.

За деякий час один з екіпажів помітив громадянина, який за описом та прикметами був дуже схожий на розшукуваного. Поліцейські зупинили чоловіка і повідомили йому причину своєї цікавості його особою. Чоловік назвався. Його дані збігалися з орієнтуванням.

З’ясувалося, що чоловік дійсно загубився, не знав куди йти, не міг скористатися телефоном і трохи розгубився. Громадянина повернули до готелю, де на нього чекала дружина. Чоловік блукав Черніговом за дві вулиці від місця, де зупинився на нічліг.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-05 18:50:02.168

  • Всього випадків: 75,490
  • Активні: 32,175
  • Всього смертей: 1,788
  • Нових смертей: 24
  • Всього одужали: 41,527

Новини

Замовити зворотний дзвінок

 

Категорії публікацій