На Чернігівщині відпрацьовують заходи на випадок припинення транзиту газу

На Чернігівщині відпрацьовують заходи на випадок припинення транзиту газу

Дата: 2019-12-17 | Переглядів: 296

У понеділок, 16 грудня, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко на щотижневій нараді з керівниками структурних підрозділів ОДА та головами РДА акцентував увагу на необхідності розробити регіональний план заходів із життєзабезпечення області у разі припинення транзиту газу Російською Федерацією через територію України.

— Ми маємо бути готові до надзвичайної ситуації. Мова йде про можливе припинення транзиту природного газу Російською Федерацією через територію України з 1 січня наступного року. Це може призвести до зниження тиску в газових системах, — зазначив очільник області. – Тому необхідно продумати і вжити всі заходи, щоб упередити можливі проблемні ситуації і забезпечити стабільну роботу підприємств, об’єктів критичної інфраструктури, закладів освіти та соціальної сфери.

Як писала "Деснянка", минулого тижня Андрій Прокопенко з цього приводу провів позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. І відповідні служби та підприємства сфери ЖКГ вже приступили до відпрацювання відповідного плану заходів.

За матеріалами Чернігівської ОДА


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-10 07:30:02.065

  • Всього випадків: 80,949
  • Активні: 35,080
  • Всього смертей: 1,897
  • Нових смертей:
  • Всього одужали: 43,972

Замовити зворотний дзвінок