На Чернігівщині поранений ножем чоловік стік кров'ю

На Чернігівщині поранений ножем чоловік стік кров'ю

Дата: 2019-12-18 | Переглядів: 231

У Корюківці 9 грудня підрізали чоловіка. Поки викликали «швидку» і почали надавати допомогу, він втратив багато крові та впав у кому, пишуть Сусіди.Сity.

Постраждав корюківчанин 50 — річний Віктор Сластьон. Він нібито був серед чоловіків, які пізньої ночі розважалися в одному з гральних закладів Корюківки. Деякі очевидці кажуть, що їх там було троє.

Від неофіційного джерела надійшла інформація, що після того чоловіки спочатку відпочивали у квартирі. Сусіди не чули гучних криків. Тож чи була там сварка, ніхто сказати не може. Вийшовши з помешкання, теж ніхто з них нікому не погрожував.

Звідти чоловіки направилися на перший провулок Лесі Українки, де й сталася трагічна подія.

За словами свідка, у Віктора відкрилася велика кровотеча з різаної рани на стегні. Постраждалий перебував у стані збудження, махав руками, ногами, намагався кудись іти. Йому наклали пов’язку і о 1-й годині 32 хвилини доставили у приймальне відділення Корюківської районної лікарні.


Незважаючи на тривалі реанімаційні заходи, врятувати пораненого чоловіка  не вдалося.

У Корюківці ширяться чутки, що одного з «трійки», який теж перебував на місці події, правоохоронці відправили до слідчого ізолятора. Але в Корюківському відділенні поліції цей факт спростували. Сказали, що нікого не затримували ні 9 грудня, ні в наступні дні.

Слідчі дії тривають.


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-03 11:32:01.396

  • Всього випадків: 73,158
  • Активні: 31,544
  • Всього смертей: 1,738
  • Нових смертей: 13
  • Всього одужали: 39,876

Новини

Замовити зворотний дзвінок

 

Категорії публікацій