В області позапланово перевірять більше тисячі об'єктів з масовим перебуванням людей

В області позапланово перевірять більше тисячі об'єктів з масовим перебуванням людей

Дата: 2019-12-18 | Переглядів: 117


Співробітниками районних підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області розпочали позапланові перевірки закладів, установ та організацій з масовим перебуванням людей на предмет дотримання вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки. На Чернігівщині планують перевірити 1154 такі об'єкти.

Так, 16-17 грудня фахівцями Борзнянського районного сектору перевірено 4 об'єкти у районному центрі, зокрема заклади дошкільної освіти № 2 "Теремок" та №1 "Світлячок", а також загальної середньої освіти I-III ст. ім. Христини Алчевської та її філію І ст. № 3.

Під час перевірок особливу увагу рятувальники звертали на утримання евакуаційних шляхів і виходів, відповідність вимогам безпеки електромереж, наявність і належний стан первинних засобів пожежогасіння, працездатність систем протипожежного захисту, внутрішнього та зовнішнього водопостачання.

Крім того, надзвичайники з персоналом, дошкільнятами та учнями практично відпрацювали порядок дій по евакуації з приміщень у разі виникнення пожежі, надзвичайної події тощо.

"Деснянка" зав матеріалами У ДСНС у Чернігівській області


Новини

Замовити зворотний дзвінок

 

Категорії публікацій

Реклама