Яких професій потребує Чернігівщина?

Яких професій потребує Чернігівщина?

Дата: 2019-12-20 | Переглядів: 365

Найбільше актуальних вакансій на Чернігівщині пропонується у сільському, лісовому та рибному господарствах, переробній промисловості, сферах торгівлі, ремонту автотранспортних засобів, державному управлінні й обороні. Найменше – у сферах інформації та телекомунікації, добувній промисловості, фінансовій і страховій діяльності. Про це повідомила директор обласного центру зайнятості Лідія Падалка.

Роботодавці шукають водіїв автотранспортних засобів, машиністів (кочегарів) котелень, трактористів, операторів заправних станцій, дорожніх робітників тощо. Також затребувані працівники сфери торгівлі і послуг – продавці, охоронники, кухарі, санітарки, соціальні робітники. Великим попитом у роботодавців користуються й кваліфіковані робітники з інструментом. Йдеться про слюсарів-ремонтників, швачок, електромонтерів, електрогазозварників, верстатників деревообробних верстатів, робітників з комплексного обслуговування й ремонту будинків.

У сільськогосподарському секторі потрібні тваринники, робітники з обслуговування сільськогосподарського виробництва, лісоруби, доярі.

Високий попит і на професіоналів та фахівців з досвідом роботи – бухгалтерів, медсестер, вчителів, вихователів, спеціалістів держаної служби, менеджерів, економістів, інженерів різних галузей.

Серед найпростіших професій найбільш затребувані підсобні робітники, прибиральники, сторожі, опалювачі, вантажники, комірники, двірники, робітники з благоустрою, мийники посуду, укладальники-пакувальники.

– Загалом протягом січня-листопада 2019 року роботодавці Чернігівщини подали до служби зайнятості 31,5 тисячі вакансій, що на 3,7% більше, ніж за відповідний період минулого року, – сказала Лідія Падалка. – Станом на 1 грудня в базі даних служби зайнятості налічувалась 1381 вакансія (на 2,8% більше, ніж торік). Крім того, реєстр поповнили ще 545 пропозицій роботи, отриманих з інших джерел.

"Деснянка" за матеріалами Чернігівського обласного центру зайнятості


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2021-06-20 16:10:02.325

  • Всього випадків: 2,229,523
  • Активні: 26,044
  • Всього смертей: 52,016
  • Нових смертей: 24
  • Всього одужали: 2,151,463

Замовити зворотний дзвінок