На Чернігівщині зловили торговців ялинками, які порушили закон

На Чернігівщині зловили торговців ялинками, які порушили закон

Дата: 2019-12-24 | Переглядів: 218


У четвер, 24 грудня, ніжинські поліцейські виявили два факти торгівлі хвойними деревами у не відведених для цього місцях, тобто поза так званими «ялинковими базарами».

На вулиці Покровській м. Ніжина, незважаючи на наявність спеціально обладнаного майданчика для торгівлі «новорічними» деревами, двоє громадян розклали свій товар у не призначеному для торгівлі місці, а саме на узбіччі дороги та на землі біля аптеки. Продавали ялини, сосни та, навіть, смереки, що були привезені з Івано-Франківської області. Сосни ж мали відповідні бирки (чіпи) одного із господарств Ічнянщини.

Відносно обох порушників (обоє не місцеві) складено протоколи про адміністративне правопорушення передбачене ч. 2 ст. 160 КУпАП «Торгівля з рук у невстановлених місцях промисловими товарами», санкція якої передбачає покарання у вигляді штрафу від шести до п’ятнадцяти неоподаткованих мінімумів громадян (102 - 255 грн.) з конфіскацією предметів торгівлі. Всі дерева та вироби із гілок таких дерев, після складання протоколів було вилучено. Протоколи разом з іншими матеріалами розгляне суд.

Поліція закликає не порушувати закон, адже на території міста обладнано достатню кількість «ялинкових базарів», де можна легально продати та купити хвойні дерева.

За матеріалами сектора моніторингу Ніжинського відділу поліції


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-08-09 02:06:01.883

  • Всього випадків: 79,750
  • Активні: 34,216
  • Всього смертей: 1,879
  • Нових смертей:
  • Всього одужали: 43,655

Замовити зворотний дзвінок