В Україні замінять паперові квитанції електронними

В Україні замінять паперові квитанції електронними

Дата: 2019-12-25 | Переглядів: 298

На засіданні Уряду 24 грудня прийняли рішення про  запуск сервісу check.gov.ua. Цей сервіс заощадить українцям купу часу. За його допомогою можна перевіряти квитанції в електронній формі, а не вимагати їх у папері з мокрою печаткою.

Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомив міністр Кабміну Дмитро Дубілет.

За його словами, якщо ви сплачуєте держпослуги (паспорт, авто, рагс тощо) — у вас вимагають квитанцію з банку. Тому ви зазвичай не можете просто платити через Інтернет-банк або мобільний додаток.

Як працює сервіс:
1. Замість паперової квитанції ви надаєте просто її код.
2. Той, хто перевіряє платіж, просто заходить на check.gov.ua та вводить цей код.

До речі, часто у місцях надання послуг знаходяться каси банків з величезними комісіями. Цей сервіс дозволить тепер платити через смартфон, а не через ці каси. Таким чином, ви будете заощаджувати не лише час, а й гроші.

Поки до сервісу підключені два банки — ПриватБанк і monobank. Інші банки підключаться найближчим часом. Протягом місяця планується  змінити посадові інструкції в усіх точках надання державних послуг. 

Також Уряд  запустить гарячу лінію, куди українці зможуть скаржитись, якщо держслужбовці будуть відмовлятися приймати квитанції в електронній формі.

"Запрошую приватний бізнес також почати користуватися цим сервісом і не вимагати у своїх клієнтів паперові квитанції, - написав Дубілет".Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2021-05-13 04:12:01.616

  • Всього випадків: 2,129,073
  • Активні: 284,950
  • Всього смертей: 46,987
  • Нових смертей:
  • Всього одужали: 1,797,136

Замовити зворотний дзвінок