У Чернігові можуть обмежити час роботи надто гучних нічних закладів

У Чернігові можуть обмежити час роботи надто гучних нічних закладів

Дата: 2019-12-25 | Переглядів: 260

 Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на сесії міської ради 24 грудня доручив додатково вивчити питання можливого обмеження часу роботи кафе, ресторанів і нічних клубів на проспекті Миру, повідомляє прес-служба Чернігівради.

Цього дня до сесійної зали міськради прийшли мешканці кількох будинків, біля яких знаходяться нічний клуб «Бурштинова кішка» (пр. Миру, 19) та кілька інших закладів, де алкоголь продається до пізньої ночі. Люди скаржилися на нестерпне сусідство з цими закладами. За їх словами, ночами під їх вікнами постійні крики, бійки, небезпека від п’яних, двори перетворені на місця для відправлення фізіологічних потреб.

Міський голова не залишив ці звернення без уваги. Тепер, згідно з його дорученням, відповідна депутатська комісія має вивчити цю ситуацію та надати виконкому міської ради пропозиції щодо обмеження часу роботи закладів-порушників громадського спокою.

Також Владислав Атрошенко на сесії офіційно звернувся до поліції з проханням при визначенні графіків роботи і маршрутів патрульних приділяти цим локаціям більшу увагу.


Фото ілюстративне


Статистика захворювань на COVID-19 по Україні

Останнє оновлення даних:
2020-09-28 23:48:01.958

  • Всього випадків: 201,305
  • Активні: 108,856
  • Всього смертей: 3,996
  • Нових смертей: 37
  • Всього одужали: 88,453

Замовити зворотний дзвінок